2733
2734
عنوان

کاغذ دیواری

| مشاهده متن کامل بحث + 55 بازدید | 25 پست
چشمک جان برای دیواری که نم داره سنگ بزنید اینجوری برای سالیان دراز از شر نم خلاصی ولی کاغذ عمرش روی دیوار نم دار خیلی کم میشه
یک صلوات برای حاجتم بفرست لطفا،حاجت روا بشى
المیراجان پشت تیوی سنگ زدیم راستش بودجمون نمیرسه گرون درمیاد بزرگه دیوارخونه هم کوچیکه شلوغ دیده میشه بازم ممنون از ایدت😚
💏هــــم نــفــسـ💏: ✨🍂 هر زنی... برای لبخند زدن درآینه باید مردی را داشته باشد که: با شانه‌ انگشت هایش گره دلتنگی موهای بلند زن را باز کند و بگوید: هرجور که باشی، زیبایی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کاغذ دیواری رو متری چندمیزنن؟گرون درمیاد؟
💏هــــم نــفــسـ💏: ✨🍂 هر زنی... برای لبخند زدن درآینه باید مردی را داشته باشد که: با شانه‌ انگشت هایش گره دلتنگی موهای بلند زن را باز کند و بگوید: هرجور که باشی، زیبایی...
2731
البته دیوارای سالن بزرگ بود و جنس کاغذ دیواریمون یه حالت چرم داره ارزونتر هم بود که مثل کاغذ عادی بود کلا همه جورش هست
ما چون پشت شومینه و ستون هارو سنگ زدیم دیگه پشت تی وی کاغذ زدیم ولی خیلی ها سنگ میزدن تو کاتالوگ مغازه ها هم من دیدم خیلی از مدل ها پشت تی وی سنگ بود