2737
2734

هیچ تغییری تو نحوه مصرف نت همراه اول ندادم ولی افتضاح نت تمام میشه قبلا اینجوری نبود دو هفتس اینجوری شده

وقتی داری گناه میکنی چرا همیشه چپ و راست رو نگاه میکنی؟ یک بار هم بالا رو نگاه کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برو تو تنظیمات نتت ببین چی زیاد مصرف میکنه

لایکم نکن اذیت میشم نمیبخشمتاااا 😒منم خیلی دوست داشتم سلامتی داشته باشم  خونه عیان بشینم ماشین عیانی سوار شم ارامش داشته باشم که هیچ کدومو ندارم به کسیم میگی از نظر خیلیا جوابش حمکتی و امتحانه  هست،متنفرم از این نتیجه گیری حکمتی هست...یعنی یکی اینو میگه میسوزممممم،الانم خیلی دوست دارم زودتر بمیرم لااقل اینو واسم زیادی نبین زودتر تموم کن💔 عدالت خدا کجاست💔تا حالا دلت برا کسی سوخته؟من برای خودم میسوزه💔 متنفرم از دنیاییکه همه بدبختیا رو سر من اوار شده
2731
برو تو تنظیمات نتت ببین چی زیاد مصرف میکنه

کروم که دخترم تو آپارات فیلم میبینه

وقتی داری گناه میکنی چرا همیشه چپ و راست رو نگاه میکنی؟ یک بار هم بالا رو نگاه کن
ببین چه برنامه ای تو پس زمینه داره از نت گوشیت استفاده میکنه

همه چیزو چک کردم چلی تاثیری نداشته 

2738
کروم که دخترم تو آپارات فیلم میبینه

خب مصرف اپارات خودش زیاده

لایکم نکن اذیت میشم نمیبخشمتاااا 😒منم خیلی دوست داشتم سلامتی داشته باشم  خونه عیان بشینم ماشین عیانی سوار شم ارامش داشته باشم که هیچ کدومو ندارم به کسیم میگی از نظر خیلیا جوابش حمکتی و امتحانه  هست،متنفرم از این نتیجه گیری حکمتی هست...یعنی یکی اینو میگه میسوزممممم،الانم خیلی دوست دارم زودتر بمیرم لااقل اینو واسم زیادی نبین زودتر تموم کن💔 عدالت خدا کجاست💔تا حالا دلت برا کسی سوخته؟من برای خودم میسوزه💔 متنفرم از دنیاییکه همه بدبختیا رو سر من اوار شده
خب مصرف اپارات خودش زیاده

همیشه نگاه میکرده تازگی نداره الان دو هفتس اینجوری شده روزی 6 یا 7 گیگ نت مصرف میشه قبلا نهایت یک تا یک و نیم 

جدیدا کمتر گوشی دستشه ولی مصرف نت زیادتر شده