2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چیزی دستگیرت بشه میتونی طلاق بگیری؟؟اگر طلاق میگیری و میری ازینکارا بکن

ولی عزیزم تو وقتی سه تومن پول نداری چجوری میخوای خودتو بعد طلاق اداره کنی

اول مستقل شو قوی شو بعد مچشو بگیر

حسین جان؛پسرانت همگی نام علی بنهادی….جان عالم به فدای دل بابایی تو❤️
2742
چیزی دستگیرت بشه میتونی طلاق بگیری؟؟اگر طلاق میگیری و میری ازینکارا بکن ولی عزیزم تو وقتی سه تومن پ ...

اصن گیریم مچشوگرف تهش ک چی؟کسیکه ک میخادجداشه قشنگ باکلاس جداشه دیگ اینکارا خیلی خیطه زشته خودادم تحقیرمیشه ن طرف دیدم ک میگم

2740
چیزی دستگیرت بشه میتونی طلاق بگیری؟؟اگر طلاق میگیری و میری ازینکارا بکن ولی عزیزم تو وقتی سه تومن پ ...

پول زیاد بمن نمیده نهایت خرجی میده بااون چطور مستقل شم .اما میتونم مهریمو بگیرم نفقه بچه ها هم هست.تودعواهامون میگی شوت میشی بیرون باید یچیزی بنامم باشه یا مهریمو بگیرم

اصن گیریم مچشوگرف تهش ک چی؟کسیکه ک میخادجداشه قشنگ باکلاس جداشه دیگ اینکارا خیلی خیطه زشته خودادم تح ...

الان وقتی مدرک ندارم برم چی بگم.هیچی هم گیرم نمیاد باید بدونم باخودم چن چندم اصلا ببینم خیانت میکنه که برم سراغ زندگیم اگ نه بچسبم به همین زندگیم

خیلی چیزا میاد دست آدم

کاربر قدیمی هستم از سال ۹۷😪تو ی تاپیک هایی که سوالات پیش پا افتاده میپرسن یا نشون میده طرف دانش آموزه اگه برم هم بدون هیچ نظر و لایکی ترکش میکنم ❌از روانشناسی و سوالات حقوقی سر در میارم سوالی بود بپرسید 🙏🏽مطمینم روزی استخدام رسمی میشم و بعنوان معلم رسمی مشغول به کار خواهم شد 😍رک و راست نظر میدم اعصابم ندارم 😄
2706