2733
2734
عنوان

می‌خوام برم سیستان بلوچستان زندگی کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1393 بازدید | 100 پست
یزد.نه منظورم  از بچهامون بچهای مامایی دانشکدمونه.اگه انتخاب خودته پس موفق باشی عزیزم درسته همی ...

یعنی دانشجو های مامایی استخدام شدن با آزمون یا جای خصوصی کارمیکنن

اگر طرح هم نبود کسی علاقه نداشت بیاد اونجا ها کار بکنه موش آزمایشگاهی چیه دیگ

ان شاالله توی شهر خودتون موفق باشید وخدا گذرتون رو هم به اینجاها نندازه

لطفالایک نکنید،ممنون
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نام امن هم باشه مشکلی نیست  من عاشق مرگ و تموم شدن هستم

شما که گفتی سر سختی

خدا رو شکر میکنم مردی که بهش رأی دادم حکم شهادت گرفت، نه زخم بستر. اینبار شهدا را از صف اول چیدند!یک رئیس جمهور،یک امام جمعه،یک استاندار،یک سردار، یک وزیر😭
2731
عزیزم چرا پشیمون بشم من خیلی دختر سرسختیم تو شهر خودم زندگی کنم بیکار باشم بده از طرفی می‌خوام چن سا ...

عزیزم قصد دخالت ندارم  و اصلا هم نمیگم سیستان بده خیلی با مردمشون برخورد داشتم واقعا ماهن ولی با حقوق کارتو بیمارستان از پس زندگی خودتم بزور بر میای تا برسه به اینکه بتونی هزینه هایی که برات کردن رو جبران کنی حداقل باید بری شهری که پزشکای زنان شلوغی داره و همکار ماما نیاز دارن اینطوری درامد خوبی هم گیرت میاد.

و خدایی که در این نزدیکیست.

[QUOTE=338993573]اب و هواش گرمه فرهنگشون بسته تره امکانات هم نسبت به شهر های بزرگ کمتره  منطقی نیس؟[/QUOTE  نظر شما محترمه دوست عزیز هرکسی ی نظر داره ولی برای من ک بچه ی این استان هستم خود بهشته عزیزم 

باز خوبه میخوایی تااخر اینجا بمونی خیلی از پزشکا وکادر درمان میان اینجا طرح وخلاصه چندسالی مامیشیم م ...

ما هم همین مشکل رو داریم 

متاسفانه بدبختی اینه ک دکترا همه از شهر خودمونن بعد معروف میشن میرن اصفهان ما نزدیک اصفهانیم .

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نام امن هم باشه مشکلی نیست  من عاشق مرگ و تموم شدن هستم

میشه لطفا نیایی. جدی میگم ادمی که افسرده وهزار تا دغدغه برای خودش بوجود اورده میشه مثل همون مامایی که وقتی خواهرم درد زایمان میکشید کلی بهش فش وبدوبیراه میگفت، کاش طرز فکرت خدمت وپیشرفت بود نه تموم کردن زندگیت

لطفالایک نکنید،ممنون