2737
2739

شبتون بخیر خیلی دلم آشوبه فقط میخاسم یکم حرف بزنم خالی بشم و حس شما رو به عنوان زن بدونم چیه برای اینکه حوصله سر بر نشه دو تا پست میکنم

جریان اینجوریه که ما یه صنف ومعازه ای هسیم که تو محل و منطقه خودمون معروفیم کارگرم زیاد داریم هرچند وقت یبار میزنیم پشت در نیرو میگیریم دو شیفت داریم خودمم مشغولم تو مغازمون دوسال پیش که زده بودیم یکی اومد برا کارو خوب شرایطش اوکی بود قبول کردیم بعد گفتیم باباتو بیار یه صحبتی ام با اون باشه که مامانش اومدو گفت من متارکه کردمو پسرام با خودمن من چون بزرگتر از خودمو شوهرم بود سخت نگرفتم بااینکه شوهرم دو دل بود گفتم نبابا این سختی کشیده طلاق براش مثل یه ورشکستگیه بزار یه نونی بره تو سفرشون سال اول پسر اولی بود سال دوم پسر کوچیکشم گرفتیم بااینکه هم کوچیک بود شاید ۱۱سال وپر از خطا ولی ما کنار اومدیم همینکه مشغول باشن وگرنه علنا کارایی خاسی نداشت سال اول موردی نبود ولی از سال دوم زنگای زنه شروع شد که غر هر ماه که من هزینه هام زیاده و حقوق اینارو زیاد کنین شما درامدتون زیاده و این صحبتا 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740

بعد جوری که با تحکم صحبت میکرد و خطو نشون میکشید تااینجا موردی نی اومدو شب چله شوهرم به پسر بزرگش گفت برو دنبال کار تا اخر برج که دیدیم مادره شروع کرد پیام که اره چرا میخای بچه های منو الاخون والاخون کنی خدارو خوش میادو از این صحبتا خوب ما عیدم گذروندیمو بعد عید دیدیم دوباره زنه شروع کرده که خداازتون نگذره من راضی نیسم شما ظالمین حقوق درست نمیدین شما سواره اید ماپیاده که شوهرمم تو یه حرکت انتهاری جفتشون رو تسویه کرد

همون شب که تسویه کردو سفتشونو دادو امضا گرفت دیدم زنه پاشد اومد درمون که به فلانی بگو بیاد حالا شوهرمن هنوز نیومده بود ساعت ۱۱شب زنگ زدم شوهرم اومد منم ایفون بدست گفت خانومت ایفون داره میخای آبروتو ببرم تو داری پا رو بچه های من میزهریو بالا ویه عالمه دادو بیداد فرداشم پلیس برد درمعازه که این بچه های منو بیرون کرده حالام برگه احضازیه اومده که شکایت کرده حالا به اینا کار ندارم الان این دو تومن دستی از شوهرم میگیره میگه ولی پسرام نفهمن 

همون شب که تسویه کردو سفتشونو دادو امضا گرفت دیدم زنه پاشد اومد درمون که به فلانی بگو بیاد حالا شوهر ...

اشتباه کردی خودت باید جوابش میکردی نه اینکه زنگ بزنی شوهرت.شکایتش ب جایی نمیرسه فقط بی محلی کنید.دوتومن براچی شوهرت داده؟

برا سلامتی تو دلی ام یه صلوات بفرستید لطفا

۵ماه گذشته اونو نداده شوهرمم شب اخر به پسراش گفته مامانتون دو تومن گرفته ولی به من نداده من الان میبخشم به شما یعنی تسویه شدیم دیدیم زنه اومد گفت آبرو منو جلو پسرام میبری حالا اینا همه به کنار جالا کاشف به عمل اومده که به شوهرم پیشنهاده صیغه داده و هی استیکر عاشقانه و زنگو پیام که باهم اشنا بشیمو این صحبتا نامه شکایت از معازه رو هم داده در خونه که بدست من برسه

الان واقعا بهم ریختم از اینکه شوهرم چرا اینا رو از من پنهان کرده وحالا داره میگه همش دل اشوب دارم که اخرش بد بشه الان شوهرم مشاور حقوقی رفته همه مدارکم پیرینت گرفته با پیاما زنه که ببره اعتراض بزاره میگع اخرشم میگم این میخاس تو زندگیم نفوذ کنه که بچه هاشو یه شبه بیرون کردم 

2706