2733
2734
عنوان

مارِ توآستین که میگن اینجوریه زن ۵۰ساله شرشده واسمون

| مشاهده متن کامل بحث + 506 بازدید | 33 پست
۵ماه گذشته اونو نداده شوهرمم شب اخر به پسراش گفته مامانتون دو تومن گرفته ولی به من نداده من الان میب ...

چقدر هرزه

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان واقعا بهم ریختم از اینکه شوهرم چرا اینا رو از من پنهان کرده وحالا داره میگه همش دل اشوب دارم که ...

اگر عاقل باشی که معلومه هستی سفت و سخت پشت شوهرت میمونی هرکاری میکنی تا زنیکه گورشو گم کنه

الان نمیدونم از شوهرم شاکی باشم میگم چرا به من نگفتی میگه براچی باید الکی حرص بخوری لزومی نداشت  ...

حق داریااااا ولی یه درصدم به شوهرت حق بده شاید خجالت می‌کشید بهت بگه یکی همسن مادرش بهش پیشنهاد داده

2731
اگر عاقل باشی که معلومه هستی سفت و سخت پشت شوهرت میمونی هرکاری میکنی تا زنیکه گورشو گم کنه

والا من از اول زندگی همش داستم میجنگیدم با این هرزه ها راستشو بخای کم اوردم الان زورم از اینجاس که شوهرم پنهان کاری کرد که این زنیکه یوقتایی میومد سلام علیک میکرد من جوابشو میدادم اونم تو دلش به ریش من میخندیده زنی که ۲۰سال دس کم از من بزرگتره برا زندگسم نقشه داشته مفت بری کنه

چی بگم فعلا که سفت وایساده پاشکایت زنه ولی خودم تو دلم آشوبه 

آروم باش بد به دلت راه نده ،،،،،،شک نکن اگر ریگی به کفشش بود نمی‌رفت پیرینت بگیره چون اونوقت زنه هم می‌ره پیرینت میگیره که اگر چیزی باشه بیاره وسط

انشاالله که به خیر میگذره،،،،،امثاله این هرزه این کارارو میکنن که آدم می‌ترسه برای کسی قدم از قدم بر ...

دقیقا من چی فکر میکردم چقدر هواشونو داشتم تو دستمزد دادن اونوقت اون چی برا کل زندگی من نقشه کشیده

پس با شوهرت همکاری کن دهنشونو سرویس کن

شما بودی از شوهرت ناراحت نمیشدی که ازت پنهان کرده یا بهش شک کنی چون این مدت جواب زنگاشو نمیداد یا اگه بیرون بود جواب میداد الان داره اعتراف میکنه که هی زنگ میزد چی میگفت یا چه پیامایی داده😔😔

شما بودی از شوهرت ناراحت نمیشدی که ازت پنهان کرده یا بهش شک کنی چون این مدت جواب زنگاشو نمیداد یا اگ ...

عزیزدلم خواهرم حق داری بخدا که من باشم دندون تو دهنش نمیزارم ولی توام دهنشو سرویس کن ولی بازم تو پرونده همکاری کن که پوست اونم کنده بشه