2737
2734
اینقدر بدم میاد طرف تاپیک میزنه سه صفحه براش توضیح میدی, اخرش نه لایک میکنه نه حتی یه تشکر خشک و خالی. واقعا این افراد باعث تاسفن. بعد میگن چرا سوال میکنیم هیچکس نمیاد جواب بده, من خودم بشخصه اگه هر کاربری برام پست بذاره هم لایکش میکنم و تشکر چون برام وقت گذاشتن. یه تاپیک زده درمورد یه حیوون من یه عالمه توضیح دادم درمورد نگهداریش غذاش مراقبتش و اهلی کردنش, تجربیاتم و بهش گفتم, دیدم بدون توجه به پستام تاپیک ترکونده, میرم بهش میگم حداقل پشتام و بخوون, اصلا به خودش فشار نمیاره جواب بده. یه اذه و نه هم نمیگن ادم متوجه بشه پستا رو خوندن. کلا بعضیا واقعا رو اعصابن
این چنین سرخ و لوند برخار بوتهء خون شکفتن وینچنین گردن فراز برتازیانه زارِ تحقیر گذشتن وراه را تاغایتِ نفرت بریدن.- آه ،‌ازکه سخن می گویم؟ ما بی چرا زندگانیم آنان به چرا مرگِ‌ خود آگاه هان اند. الملک یبقی مع الکفر و لایبقی مع الظلم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من اگه ببینم به پستم توجهی نمیکنه استارتر پاکش میکنم
یا حضرت رقیه... من پسر مو از خودت گرفتم و خودتم مواظبش باش.. که سالم باشه. که صالح باشه. که برام بمونه...که دیگه حسرت به دل نمونم..  خدایا گل زندگی مو خودت واسم حفظش کن. راستی..تو بهشت مواظب دخترمم باش..
2740
تشکر نخواستیم حداقل یه اهانی یه اوهونی تا ادم بفهمه خوندین. واقعا الان احساس حماقت میکنم از وقتی که برای اون خانم گذاشتم
این چنین سرخ و لوند برخار بوتهء خون شکفتن وینچنین گردن فراز برتازیانه زارِ تحقیر گذشتن وراه را تاغایتِ نفرت بریدن.- آه ،‌ازکه سخن می گویم؟ ما بی چرا زندگانیم آنان به چرا مرگِ‌ خود آگاه هان اند. الملک یبقی مع الکفر و لایبقی مع الظلم
من دو هفته پیش منتظر شوهرم بودم کنار در خونه ی خانمه ی ربعی وایساده بود دم در .رفتم بهش سلام دادم گفتم خانوم با کسی کار دارین من کمکتون کنم اخع درست جلوی در ما بود ..بعد بهم گفت من ازتون کمک خاستم مگه
خدایا شکرت ب خاطر دو گلی که بهم دادی. مراقب همه نی نی ها باش ودامن همه منتظرا رو سبز کن
2706