2737
2739
عنوان

دارم دق میکنم

21 بازدید | 58 پست
من یه خاله دارم که یه سال و خورده ای ازم بزرگتره،5سالش که بود پدر بزرگم فوت کرد از همون وقت بابام دیگه احازه نمیداد زیاد سمتش برم یا تو بغلش بشینم،کم کم رابطه مون سرد شد،بابام مرد فوق العااااده مهربونیه،من عاشقانه دوسش دارم،از هیچ نظری هم برامون کم نذاشته ،اما محبت زبونی و اینا هیچ وقت ندیدم ازش،یعنی حتی عیدا به هم دستم نمیدیم،من خیییلیییی از این موضوع ناراحتم و همیشه میترسم خدایی نکرده بعد ها برام بشه حسرت،فردا بابام داره میره کربلا،واقعا دلم میخواد برم بغلش کنم و یه دل سیرررر ببوسمش
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

نفهمیدم خالت و بابات چی شدن مگه همیشه خاله اونجا بود ک بابات بغلت نمیکرد
امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)
2742
نفهمیدم موضوع خاله ت جی بود اینجا
آریانا عشق مامان، رولت مامان، نفس مامان❤️ اجرای شیک ترین تم های تولد.اینستاگرام:saniaccessories تاپیک اخبار نی نی سایت http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1493003&postID=60419969
باباش دخترشو بغل نمیکرده زیاد که خالش حسودی نکنه
ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  
2738
بروبغلش کن بهش بگووکه چقددوسش داری کاش جات بودم کاش میتونستم بغلش میکردم کاش بهش میگفتم بابا حاضرم هرچی دارم بدم فقط توباشی جای خالیت خیلی احساس میکنم
خدایا ما را ان ده که ان به مگذار مارو به که و مه
عزیزم ماهم با پدرمون رابطمون در حد یه روبوسی ساده بود اما من خیلی دارم تلاش میکنم برا اینکه بتونم پدرمو به مناسبتای مختلف دراغوش بکشم چون خیلی از نبودش میترسم
ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  
خواهر من 20 سالشه هرچند وقت ی بار شروع میکنه داد زدن بابا بیا منو بغل کن بوسم کن من احتیاج ب محبت پدر دارم یعنی انقدره ریلکسه
امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)
2706