2737
2734
عنوان

کی خودش تحصیلاتش خیلی بالاس شوهرش دیپلمه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1643 بازدید | 95 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

مگه تحصیلات انقدمهمه

پول داشته باشه کارکنه واخلاق

تحصیلات این وسط حرف چیومیزنه؟

("سخت گذشت تافهمیدم هیچ چیزازهیچکس بعیدنیست")فقط به عشق دخترم ومامانم زندگی میکنم
2731

من خودم مدیر آی تی شرکت بودم همسرم مکانیک الآنم بچم بدنیا اومده خانه دارم ولی خب اصلا مشکلی با این قضیه از اول نداشتیم رفتارش از همه چی برام مهمتر بوده 

البته حقوق ایشون بیشتر از من بود. 😅

ممنون میشم پیج لباس زیر منو دنبال کنید اینستاگرام_روبیکا_تلگرام @yas_glry
مثلا گرفتن مدرک با پول چه تاثیری توی رابطه عاطفی دوتا ادم داره

تنها تاثیرش پز دادن به غریبه هاست و طبق تجربه ام اگه مردی مدرکش پایین تر از زنش باشه بهش حسادت میکنه و هی سعی میکنه زنشو تخریب کنه

لیسانس که دیگه خدایی مدرک محسوب نمیشه😂🙂

خب خداروشکر دوتامون بی مدرکیم مث هم😊

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂
2740
واسه من برعکسه من دیپلمم شوهرم لیسانس ولی چه ربطی داره واقعا😐

برعکسش یه نظرم طوری نیست حتی اگه شوهرتون دکترا بود شما دیپلم چون مرد اگه به نظرم بالاتر از زن باشه مشکلی نیست

ببینید تحصیلات دروازه ورود شما به دنیای و آدم های جدید هست

این موضوع از طریق مسافرت و نشست و برخاست زیاد هم بدست میاد 

شما باید ببینی جهان بینی مشترکی با طرف داری یا نه باید بررسی کنی طرز تفکرش توی مسائل مختلف چه مدلی 

در جستجوی آنچه که برایم مقدر نکرده ای خسته ام مکن ✨
اوه اوه شوهرت چه کاره س؟😀😂

تاجر میوه 

فقط 31 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا بخاطر تمام نعمت های که بهم عطا کردی شکرت❤️🤲🏻   خدایا شکرت قوربون نعمتت برم الهی تاریخ ۱۴۰۳/۲/۱۴ بی بی چکم مثبت شد خدایا خودت مراقبت هدیه قشنگمون باش 
تنها تاثیرش پز دادن به غریبه هاست و طبق تجربه ام اگه مردی مدرکش پایین تر از زنش باشه بهش حسادت میکنه ...

همچین مردیو چرا اصن باید باهاش ازدواج کنی؟؟هوم؟

میکاپ آرتیستتونم😁💖اگه سوالی راجب میکاپ یا شنیون و روتین پوست و مو دارین بپرسین راهنماییتون میکنم🪴🌈

پسرخالم دیپلم😂

خانمش تکنسین اتاق عمل

فقط 45 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفاااا لایک نکنید ممنوووون🌼گاهی اوقات خیلی سخت میگذره در حدی که حس میکنی دفن شدی؛اما در حقیقت تو قراره به زودی جوانه بزنی دوم بیار چیزی نمونده...🌵🤍.! این شب صبح میشه بزودی✨ روزی که عضو شدم یعنی امروز برام یادآور روزای سخته... ولی من درحال تلاشم💪🏿8بهمن 1402📍خطاب به تمام خستگان جهان: باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد❤ باردار نیستمممم تیکر رسیدن به هدفهمه☂️🌼
2706