2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سوسو پست ها : 23 عضویت:1393/5/231393/9/29 - 9:11 عصر ۱۲ کاربر هیچکی اطلاعاتی نداره؟ خانمی من که برات لینک گذاشتم ینی یه نگاهم نکردی به پستم به هرحال ایشالا که خدا به سلامت حفظش کنه
[smiley]s/sm_41.gif[/smiley][smiley]s/sm_41.gif[/smiley][smiley]s/sm_41.gif[/smiley]
2742
2738
سوسو جون وقتی خفیفه نگران نکن خودتو الان تو هفته ای هستی که یه روزش هم برای سلامتی و داشتن زایمان خوب موثره و خیلی تو روحیه بچت تاثیر داره کیست با دارو خوب میشه چون کوچیکه
عزیزم من دخترم اینطوریه خدا رو شکر نه دارو میخوره نه عمل کرده فقط هر سه ماه یه بار داریم میبریمش سنو و آزمایش ادرار
اگـــر برای کسی مهم باشی او همیشه راهی برای وقت گذاشتن با تو پیدا خواهد کرد نــه بهانه ای برای فرار و نه دروغــی برای توجیـــه
حتی بچه خواهرنم اینطوری بود اونم بردش پیش متخصص کلیه نوزادان بهش آنتی بیوتیک داد و الان خوبه هیچ عملی هم روش انجام نشده
اگـــر برای کسی مهم باشی او همیشه راهی برای وقت گذاشتن با تو پیدا خواهد کرد نــه بهانه ای برای فرار و نه دروغــی برای توجیـــه
سوسو جون منکه گفتم یه عفونت ساده هست که بعضی بچه ها میگیرن و با چندتا انتی بیوتیک خوب میشن خواهره گلم خودت رو ناراحت نکن
من بهت احترام میزارم شما هم احترام من رو نگه دار
سلام سوسو جان اصلا نگران نباش پسر من هم هیدرنفروز داشت و بعدا مشخص شد که چندتا سنگریزه داره البته 90درصد بعد از تولد ورم از بین میره ولی مواردی هم مثل بچه من ممکنه این مشکل رو داشته باشند که با 3 ماه دارو خداروشکر برطرف شد
2706