2737
2734
سلام. شوهر من آزو هست بیوپسیش هم منفی بود.به نظر شما استفاده از خرنوب برای ما هم جواب میده؟ و اگه بخ ...

سلام ما توی پیجمون معجونی داریم کت برای اقایان بی نظیره(تشکیل شده از عسل کُنار-ژل رویال-جینسینگ سفید و‌سرخ-گرده گل-گرده نخ نر ) لطفا پیجمونو دنبال کنید و اونجا سوالاتتونو بپرسید(آدرسش @asale_golestan به فارسی جستجو کنید عسل گلستان میاد بالا ) 

سلام من دو بار ای وی اف منفی ام داشتم روحی ندارم حالم بده همسرمم گفته دیگه نمیرم خدا بخواد خودش میده ...

سلام مصرف ژل رویال و بره موم که از محصولات زنبورعسل هستن براتون عالیه، بیا تو پیجم بیشتر راهنماییت کنم(آدرسش asale_golestan) به فارسیم سرچ کنی عسل گلستان میاد بالا برات 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رها جان همسرم همچیش تو ازمایشش عالیه فقط تحرکش رو به جلوش 10 درصد خرنوب تاثییری داره رو این

سلام مصرف ژل رویال و بره موم که از محصولات زنبورعسل هستن براتون عالیه، بیا تو پیجم بیشتر راهنماییت کنم(آدرسش asale_golestan) به فارسیم سرچ کنی عسل گلستان میاد بالا برات 

2731
سلام من تو اقدامم امروز روز اول پری هستم میوم ساب سروزال هم دارم میتونم از این پیاز درمانی استفاده ک ...

دوست داشتین بیاین گروه روبیکا ناباروری بچه ها کلی سوال و جواب دادن. اینم لینک 

30131 حسینی:
https://rubika.ir/joing/EEACAACJ0ZIERUVLQGOBCKYEPFNOELNB

2738

سلام

کسایی که شوهرشون مشکل اسپرم دارن و یا خودشون تنبلی تخمدان دارند بیان تا راهنماییشون کنم... 

به این آیدی توی ایتا پیام بدید

@ftm9030

کسایی توی این گروه هستند که بعد چندین سال ناباروری با انجام 🛑تدریس های رایگان🛑 این گروه بعد مدتی باردار شدن