2752
2734

وای نهههه

چئ کنیم

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌نظر شخصی منه حمله نکنید هرکی یه نظری داره مجبور نیستید ک با نظرات من زندگی کنید😶‍🌫️😮‍💨متاسفانه تند مینوستم و حواسم به کلمات نیس 🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نههههه دیگه دارم سگگگگگ میشم 😂😐

رفتم گفتم حداقل ببینم حوزه ام کجاس هیچی نیومد 

از پس ی کارت برنمیان😐

زندگی درد داره دیدی داره خوش میگذره بترس..... اگر غلط مینویسم بخاطر اینه تند مینویسم چک نمیکنم دیگه شورمنده❤️
2731
رفتم گفتم حداقل ببینم حوزه ام کجاس هیچی نیومد  از پس ی کارت برنمیان😐

بعد میگن بدون کارت هم میتونید شرکت کنید ... 

کدوووووم حوزههههه برررررم مننننن آخه پدرررررسگ 💀😂😂😂

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨

برای دوازدهمی ها گفتن از۲ ظهر به بعد برای فارغ‌التحصیلان نوشته از ساعت ۲۴. فوقش ساعت ۷ سرم و اگه کلا نیومد عیب ندارن با شناسنامه عکس دار برید حوزه 😐

خو مگه ما میدونیم حوزه کجاست

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟
بعد میگن بدون کارت هم میتونید شرکت کنید ...  کدوووووم حوزههههه برررررم مننننن آخه پدرررررسگ ...

میگه از مدرسه ات بپرس

فکر کنم برای درحال تحصیلا بشه نه فارغ تحصیلا

بعد وقتی سایت برا من نمیاد خو برا اونا هم نمیاد

زندگی درد داره دیدی داره خوش میگذره بترس..... اگر غلط مینویسم بخاطر اینه تند مینویسم چک نمیکنم دیگه شورمنده❤️
برای دوازدهمی ها گفتن از۲ ظهر به بعد برای فارغ‌التحصیلان نوشته از ساعت ۲۴. فوقش ساعت ۷ سرم و اگه کلا ...

فعلا ک هیچکدوم نیومده

میگه از مدرسه ات بپرس فکر کنم برای درحال تحصیلا بشه نه فارغ تحصیلا بعد وقتی سایت برا من نمیاد خو ب ...

آره من فارغ‌التحصیلم هیچکس مارو گردن نمیگیره 😂💀 شانس نداریم بابا سه روز مونده به آزمون دارن دور خودشون می‌چرخن

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨
آره من فارغ‌التحصیلم هیچکس مارو گردن نمیگیره 😂💀 شانس نداریم بابا سه روز مونده به آزمون دارن دور خو ...

با احترام کصخلن