2733
2734

باید از ضایعاتیا بپرسی

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باید از ضایعاتیا بپرسی

ببین از این ضایعاتی ها ک درب منزل میبرن اومد یه عالم بازیافتی داشتیم برد ۵۰تومن داد😳شوهرم میگه ۲۵کیلو بود رو ترازوش میخام ببینم چجوری حساب کرده اصن تعجبم اگه انقد کم میخرن اصن واسه چی جمع کردم خونه رو اشغال کردم این مدت دارم میسوزم خودم نرفتم دم در این سرشوهرمو شیره مالیده رفته 

2731

در تبلیغ اپلیکیشن شهرزاد متعلق به شهرداری تهران دیدم که می‌شه مواد بازیافتی رو بهشون فروخت...

امیدوارم هرچه زودتر عملی بشه و شهر از شر تصویر ناخوشایند و مداوم  به هم ریختن سطل زباله‌ها توسط زباله‌گردها و تبعات زیان‌بار بزرگتری که هست رها بشه! 

ببین از این ضایعاتی ها ک درب منزل میبرن اومد یه عالم بازیافتی داشتیم برد ۵۰تومن داد😳شوهرم میگه ۲۵کی ...

بله اونا کلاه میذارن سرآدم الان تومحل ما کسی به اونا ضایعات نمیده ب همین آقایی ک گفتم میدن 

ببین از این ضایعاتی ها ک درب منزل میبرن اومد یه عالم بازیافتی داشتیم برد ۵۰تومن داد😳شوهرم میگه ۲۵کی ...

فک کنم کم داده

البته اگه وزنش بالا بوده ها

گاهی خیلی جاگیر و زیادن ولی وزنی ندارن

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

درهم خیلی ارزون می خرن . اگر کم هست اش که اصلا روش فکر نکن  سمت ما کیلویی 5  6 تومن می خرن درهم رو . اما جاهای مخصوص پت کیلوی 20000 تومن .  کارتن 7  8 هزار تومن .   کاغذ گرون تره . پلاستیک 9  10 هزار تومن . 

کاربر   آقا آقا آقا آقا آقا.   اللهم عجل الولیک الفرج  القدس و لنا                                                              فقط به خاطر سریع تر متوجه شدن کاربری که توی تاپیک اش نظر می دم چند بار نوشتم آقا . شاید دوست نداشته باشه یه مرد توی تاپیک اش نظر بده .    هر کسی رو لایک می کنم فقط برای تایید حرف اش هست و اگرنه هیچ منظور دیگه ی ندارم . سوء تفاهم نشه. توجه: من مثل عکس پروفایلم نیستم همه از نظر زیبای ظاهری و هم باطنی واقعیته نه تواضع . 
کاغذ کیلو چهارونیم پنجه بطری نوشابه ۲۵ دبه روغن حلبی اگه منظورته ۷ یا ۸ تومنه همسایمون ضایعاتیه درمغ ...

اره حودمم میگفتم پونصد ششصد میشه دست کم چون واسه دو سال بود جمع شده بود انباری داشتم جمع کرده بودم تو اونجا خیلی انرژی منفی بهم دست میداد گفتم خلوت شه میبینم پنجاه تومن داده خب دیگه شوهری ب موقش بازیافتیو نبره جمع بشه همین میشه تهش مفت میبرن 

در تبلیغ اپلیکیشن شهرزاد متعلق به شهرداری تهران دیدم که می‌شه مواد بازیافتی رو بهشون فروخت... امیدو ...

اخه باید پاشی ببری دم کانکسا یا اوووو بزاری کلی جمع شه تا ی روزبیان ببرن

من اعصاب ندارم اینهمه جمع کنم میزارم سرکوچه

سرت کلاه گذاشته . 

کاربر   آقا آقا آقا آقا آقا.   اللهم عجل الولیک الفرج  القدس و لنا                                                              فقط به خاطر سریع تر متوجه شدن کاربری که توی تاپیک اش نظر می دم چند بار نوشتم آقا . شاید دوست نداشته باشه یه مرد توی تاپیک اش نظر بده .    هر کسی رو لایک می کنم فقط برای تایید حرف اش هست و اگرنه هیچ منظور دیگه ی ندارم . سوء تفاهم نشه. توجه: من مثل عکس پروفایلم نیستم همه از نظر زیبای ظاهری و هم باطنی واقعیته نه تواضع . 

من نمیدونم.من بابام مال خودمونو جمع میکنه هرچندماه یبار میبره میده.البته نه به اینا که میان توکوچه میبره به خود همون‌محل که جمع میکنن. یبار یادمه خیلییییی زیاد بود.بطری نوشابه شامپو روغن مواد شوینده ظروف خرما وکره واینا فقط ۷۰ تومن شد.

اما پلاستیک ارزونه.   کاغذ واهن خیلی خوب میخرن

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
بله اونا کلاه میذارن سرآدم الان تومحل ما کسی به اونا ضایعات نمیده ب همین آقایی ک گفتم میدن 

اخه انقد بی وجدان😳ببین خیلی بودا اصن نیم ساعت متعجب نشستم 

اره حودمم میگفتم پونصد ششصد میشه دست کم چون واسه دو سال بود جمع شده بود انباری داشتم جمع کرده بودم ت ...

سماور برنجی رو از همسایمون ب عنوان استیل برداسته بودن.برنج کیلو ۲۳۰ تومنه استیل کیلو ۳۰ تومن تودیگه فکرسو بکن

2706