2737
2734
عنوان

سوال درباره بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 741 بازدید | 21 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب فکر کنم هنوز زود باشه برای شروع سالهای پیش از یاسگی... 40 به بعد این نامنظمی ها طبیعیه.
برو دکتر که خیالت راحت بشه.
گاهى دلم مى خواد يكى بغلم كنه و بگه:" ميدونم سخت ميگذره ، ولى ايشالا حالت خوب ميشه. بيا اين شكلات، اينم شيش مليون دلار پول"  
آخه یعنی باید درست این بار که یک دفعه جلوگیری نداشتم این اتفاق بیفته. شوهرم که خوشحاله ولی من کارمو از دست می دم واقعا چون بد ویارم.
سلاخی زار می گریست به قناری کوچک دل بسته بود
2731
فکر نکنم باردار باشی.... با توجه به بی بی چک منفی. ولی اگه نگرانی خب برو دکتر یه آزمایش بده
گاهى دلم مى خواد يكى بغلم كنه و بگه:" ميدونم سخت ميگذره ، ولى ايشالا حالت خوب ميشه. بيا اين شكلات، اينم شيش مليون دلار پول"  
برای ویارت نگران نباش از یه دکتر طب سنتی کمک بگیر با رژیم مناسب الان این مشکل حله با یه بار اقدام هم میشه (چون خودم تجربه اش رو دارم) اگر شوهرت کاملا راضیه که خوبه مطمئنا ازت حمایت میکنه الان بهد از یه هفته هم بارداری با آزمایش معلوم میشه پس آزمایش بده و اگه نتیجه مثبت بود برای این دوران از حالا برنامه ریزی کن منم برات دعا میکنم خواست خداست خودش نگه دارته نگران نباش