2733
2734
عنوان

بی مزه ترین ادمای سایت🙄🤢

| مشاهده متن کامل بحث + 4022 بازدید | 231 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نی نی سایت یه خوبی که داره باعث میشه ادم در مقابل حرف های دیگران محکم بشه✌🏻✌🏻✌🏻✌🏻

موافقم 

انقدر که تو این سایت بهم در رابطه با BTS توهین شد هیچ کجا نشد 😂

آخه یکی نیست بگه تو افتخار ننه باباتم نیستی حداقل اونا افتخار کره ان

یا آقای شکیبا رو کل ایران میشناسه ولی توروچی؟

Off
موافقم  انقدر که تو این سایت بهم در رابطه با BTS توهین شد هیچ کجا نشد 😂 آخه یکی نیست بگه تو ...

ولشون کن بابا

اینقدر ب هوتن منم عق عق کردن 😂😂

بقول هوتن تو فیلم عامه پسند میگفت : ب کتفم🤣🤣

💙هوتنِ من.....هوژینِ من❤درخواست دوستی ندهید..... 

حالا باز آرمیا کاری به کار بقیه ندارن مثل بعضی ها سرشون تو تاپیک خودشونه و خوشن آسیب نمیزنن زخم زبان نمیزنن

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف
وایییی تو خیلی باحالیییی

عزیز دلمی❤❤

راستی یادم افتاد این ماه هوتن یادش رفته حقوقمو واریز کنه

تا فردا اگه واریز نکرد عکس پروفایلمو  و امضامو عوض میکنم 🤣🤣

💙هوتنِ من.....هوژینِ من❤درخواست دوستی ندهید..... 
ایول بابا ب تو میگن طرفدار واقعی✌🏻✌🏻❤ راستشو بخوای من از کره ها چیزی ندیدم آهنگ و فیلم و اینا ...

نه بابا اینطور نیست ولی مرسی از نظرت عزیزم 

آخی 🫠 سای رو منظورته اتفاقا یکی از اعضای بی تی اس توی یکی از آهنگاش باهاش همکاری داشت

Off

شما چقد پرویید که به حرف زدن و تاپیکای بقیه هم کار دارید 

ببخشید که قبلش از شماها اجازه نگرفتن

اونی که تو شکم مادرش قلبش تشکیل نشد و سقط شد زندگی رو‌ برد:))    (درخواست دوستی قبول نمیکنم ، آقایون در تاپیک هام شرکت نکنن ، تاپیک زدم نصیحت نمیخوام پس لطفاً نه اعصاب خودتونو خورد کنید نه اعصاب منو تا وقتی که خودم ازتون راهنمایی نخواستم اصلا به خودتون این اجازه رو ندید که نصیحتم کنید!دیگه سایت نمیام خدافظ)
2706