2752
2734
عنوان

بی مزه ترین ادمای سایت🙄🤢

4022 بازدید | 231 پست

اینایی که همو تگ میکنن بعد به بی مزه ترین چیزا میخنده😑

اصلا معلوم نیست چی میگن

کین چین کجان😐

دوستای قشنگم یه چیزی وجوود داره به اسم گروه میتونید اونجا چت کنید اخه ادم تاپیک میزنه برا همچین چیزی؟

بعد موضوع ناشناخته🙄

حالا نصف حرفاشونم اینه

(شد اون قضیه هاااااا یادته😆)

(وای اره اون اون😂)

(ملی رو تگ کن ببین رسید اونجا😂)

(نه فک کنم رسید اونجا میدونی که😉😂)

(وااااااای ترکیدم جررر😂😂😂😂😆😆)

😐😐😐😐🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

خب نرو تو تاپیکشون😐 

سایت دیگه به مرحله ای رسیده که به تاپیک زدن بقیه هم کار دارن

چه ها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم/مگر دشمن کند اینها که من با جان خود کردم/ طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری/غلط میگفت خود را کشتم و درمان خود کردم                            I wana take you somewhere so know I care/But it's so cold and I don't know where / I brought you daffodils in a pretty string/ but they won't flower like they did last spring:)                                                                          همه عمر برندارم سر از این خمار مستی/ که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی 

من دیدم تو بعضی تاپیک های مرتبط تگ میکنن حرف میزنن 

مبارزه انسان را داغ می‌کند                                      تجربه انسان را پخته!                                          هرداغی روزی سرد می‌شود.                                    اما هیج پختی ای دیگر  خام نمی‌شود!

اونایی که تا یکی رو تو تاپیک میبینن قربون صدقش میرن و طرف هم خودشو میگیره حال بهم زن ترن

فک میکنن چه پخ... هستن

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫

فقد ملی🗿😂

بی محلی و سردی واسه جذب کردن بچه هاست، من دیگه مخم نمیکشه میزنم تو دهنت ؛)  وقتی باهات صمیمی نیستم راحت نباش، شوخی نکن، سوال هم نپرس>>> دوستان بنده با هیچکس حال نمی‌کنم،لطفا این موضوع رو خصومت شخصی برداشت نکنید، چون کاملا عمومیه؛  >>>   https://abzarek.ir/service-p/msg/1843935  
2706