2737
2739
عنوان

چگونگی کنترل وزن در دوران بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 96860 بازدید | 42 پست
دکتر من به من گفت چون اضافه وزن داشتم قبل بارداری، در طی بارداری باید هم نرمش داشته باشم و هم پیاده روی و فکر نکنم که چون الان حامله هستم باید خییییلی غذا بخورم چون فقط ظلم در حق خودمه😁، گفت به اندازه غذا بخور و میان وعده داشته باش قبل از اینکه از زور گرسنگی به حالت ضعف و غش بیافتم. الان ٩ هفته هستم با وزن ٦٧😅😫😫😩😩
سلام دوستان وزن قبل بارداریم٥٩.٥٠٠بوده باقد١٥٩الان تو هفته٢٣+٣شدم٦٤.٧٠٠بنظرتون چطوره؟؟؟بنظرتون چقد تا اخر بارداری اضافه میکنم؟دلم میخاد فوقش١١کیلو اضافه کنم تا اخر بارداری...غذام هم معمولیه با توجه ب گفته اطرافیان😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من ۱۷ هفته رفتم گفت یک چهارصد رفتی بالا بنظرتون کم نیست خیلی نگرانم    

فکر نکنم مشکلی باشه من هفته 16 تموم شده رفتم تو 17 و هنوز هیچی اضاف نکردم کاش تا ماه شش هم اضاف نشم

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  

منم اولش که ویار داشتم وزن کم می کردم اما وزن گیری ام از ماه پنجم شروع شد، توی ماه ششم هفته ای یک کیلو اضافه کردم که با وجود اینکه اضافه وزن نداشت دکتر می گفت وزن.گیری ام زیاد شده، تغییر در برنامه غذایی خیلی کمک کرد.

صبحانه بیشتر میوه خوردم، برنج رو کم کرد، شام ترجیحا برنجی نمی خوردم، ته دیگ شب حذف، شیرینیجات مصنوعی حذف وشده چون دلم شیرینی می خواست سمنو می خوردم. میوه به عنوان میان وعده زیاد، ماکارونی و سیب زمینی حذف، غذای سرخ کردنی نمی خوردم یا با روغن زیتون بی بو سرخ می کردم. و دکتر توصیه کرد انگور و طالبی و هندونه خیلی چاق می کنه که من انگور بیشتر می خوردم و با تغییر فصل و بد شدن کیفیت انگور ها خود به خود مصرفم کم شد. اینجوری اضافه وزنم هفته ای چهارصد گرم تا نیم کیلو شد و به وزن گیری جنین اسیب نزد، در ضمن هر روز بادام و پسته تازه هم می خوردم، از مقدار غذام هم کن نکردم. در واقع وعده هام رو مفید تر کردم. بستنی رو هم کلمل حذف کردم 

صبحانه : یه کاسه عدسی ( بدون سیب زمینی) یا 2تا تخم مرغ آب پز یا یه موز با یه لیوان شیر ( برای اینکه ...

سلام شما این رژیموتا چند ماه داشتی وبا این رژیم ۵ کیلو چطور کم کردی گرسنتون نمیشه

2740
سلام یه سوال داشتم خانومها خواهشا کمکم کنید من وزنم بالاست صد کیلو هستم امکان داره بار دار بشم الان ...

استرس دشمن بارداریه تو کل بخدا کن استرس دور کن و ورزش کن تا تخمدانات فعال بشه من دو چرخه ثابت زدم همون ماه باردارسدم

من الان اول ماه هفت هستم..پیش ماما ک رفتم گف وزنت زیاده باید بری پیش کارشناس تغذیه در دو هفته دو کیلو وزنم بالا رفته در صورتی ک حتی اشتهام کمتر شده و چیزی نمیخورم..ن غذای سرخ کردنی ن سیب زمینی..فقط شیرینی میخورم اونم خرما چون زیاد دلم شیرینیجات میخواد..چیکار کنم دیگه وزنم بالا نره استرس گرفتم

سلام یه سوال داشتم خانومها خواهشا کمکم کنید من وزنم بالاست صد کیلو هستم امکان داره بار دار بشم الان ...

من وزنم 102هستش و قدم 176 الان باردارم هفته هفتممه. تو دومین ماه که اقدام کردیم باردارشدم. منم استرس داشتم ولی خداروشکر الکیبود استرسم

خوشا بحالتون،من نزدیک هشت کیلو کم کردم سه ماه اول.هنوزم ویار دارم و خیلی خوب نمیتونم غذا بخورم.همه هم میگن ضرر داره!!!!!😭

ناگفته نماند مغزیجات و چیزای مقوی میخورم ولی تا الان فایده نداشته