2733
2734
عنوان

چگونگی کنترل وزن در دوران بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 96931 بازدید | 42 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
یه سوال داشتم ازتون. من صبح ساعت شش صبحانه مفصل می خورم و میام سر کار. چون ماه رمضون هست و همکارام همه اقا هستن روم نمی شه چیزی بخورم. تا ساعت دو و نیم سر کار هستم. نمی دونم واسه جنین ضرر داره دو سه ساعت گرسنه بمونم یا نه
سلام یه سوال داشتم خانومها خواهشا کمکم کنید من وزنم بالاست صد کیلو هستم امکان داره بار دار بشم الان دارم متفورمین پانصد روزی دوتا استفاده میکنم چهار سال ازدواج کرد هنوز بچه ندارم البته تا الان اقدام نکرده بودم ولی الان ما بچه میخوایم منم ادم پر استرسی هستم کمکم کنین به راهنماییتون احتیاج دارم
2740
سلام منم دقیقا سوالم موضوع همین تاپیک بود اخه منم 72 کیلو بودم قبل بارداری و قرار بود رژیم بگیرم وزنمو بیارم پایین ولی با یه بار اقدام حامله شدم الان 71 کیلو ام ولی میخوام تو این چند ماه اول حاملگی وزنمو کنترل کنم دکترم گفته حداکثر باید 10 کیلو اضافه کنم تا اخر بارداری چیکار کنم به نظرتون؟
و خدایی که در این نزدیکی است
آره منم همین طورم هفته هشتم . دو کیلو چاق شدم ! درصورتی که باید یک کیلو چاق می شدم . شکمم بزرگ شده البته من قبلش هم یک کم شکم داشتم . وزنم الان 61.35 شده !
خدایا شکرت خیلی دوستت دارم ! کمکمون کن .نی نی هامونم خودت حفظشون کن
2706