2733
2734
عنوان

تاخیر عادت ماهاسنه با وجود ای یو دی

| مشاهده متن کامل بحث + 35498 بازدید | 24 پست
اینجا فقط بیبی چک در دسترس بود آزمایشگاه تا برگردم تهران امکانش نیست

خانم منم مشکل شمارو دارم شما باردار بودی ایا

خیلی به این جمله روانشناس فکر میکنم که میگفت باور کنید اینایی که میان پیش من و ازم مشاوره میخوان مشکل ندارن اطرافیانشون هستن که مشکل دارن و من واقعا متاسف میشم و درمونده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینجا فقط بیبی چک در دسترس بود آزمایشگاه تا برگردم تهران امکانش نیست

خانم گل شرمنده خارج از بحثه ؛مدل اجاق گازت رو میشه بگی یه جا گفته بودید مارک پیلوت دارید؛درسته؟راضی هستید ازش؟

زمونه تا تهش بزن،من می رقصم
2731
هنوز نه😭حساسیت شدید به فلز دارم نمیدونم چیکار کنم ولی مامانم قبلا دوتا ده ساله گزاشته بود راضی بود

سلام عزیزم. چجور حساسیتی داری 

منم انگشتر غیر طلا بزنم دستم جوش میزنه بنظرت برا ایودی چیکار باید بکنم یا ب هم ربطی ندارن؟

و منم الان مثل شما هستم اسی که جواب شما رو نداد سما اگه دیدی جواب بده

سلام عزیزم چیشد شما باردار بودی الان منم همین وضعیت رو دارم

هیوووو: میدانم که میبینی میشنوی ؛تااین لحظه که تورا در درونم یافتم چیزی غیر ازمحبت و پناه و محافظت ندیدم ؛مرابارنج هایم تنها نگذار که من محتاجترینم به بودنت به حضورت به اراده ات و به خواسته ات؛من نمیتوانم تصمیم درست بگیرم و شجاعت و جسارت ندارم بین ماندن و رفتن گیر افتاده ام کمکم کن تا ازاین چرخه خارج شوم؛برکت باشد؛دوستت دارم مراببخش سپاسگزارم
سلام عزیزم چیشد شما باردار بودی الان منم همین وضعیت رو دارم

نه عزیزم نبودم 

من حدود۴۰ سالگی هستم بعضی ها گقتن از اونه 

یه سری هم گفتند از واکسن یا اب و هواااا

لطفا برای حاجتم دعا کن و یک صلوات مهمانم.....
2738
نه عزیزم نبودم  من حدود۴۰ سالگی هستم بعضی ها گقتن از اونه  یه سری هم گفتند از واکسن یا ا ...

مرسی عزیزم که جواب دادی منم باردار نبودم خداروشکر😍

هیوووو: میدانم که میبینی میشنوی ؛تااین لحظه که تورا در درونم یافتم چیزی غیر ازمحبت و پناه و محافظت ندیدم ؛مرابارنج هایم تنها نگذار که من محتاجترینم به بودنت به حضورت به اراده ات و به خواسته ات؛من نمیتوانم تصمیم درست بگیرم و شجاعت و جسارت ندارم بین ماندن و رفتن گیر افتاده ام کمکم کن تا ازاین چرخه خارج شوم؛برکت باشد؛دوستت دارم مراببخش سپاسگزارم