2737
2734
عنوان

تاخیر عادت ماهاسنه با وجود ای یو دی

35209 بازدید | 24 پست

سلام به همگی من ۸ ماهی هست ای یو دی گذاشتم تا الان مشکلی نداشتم ولی این ماه حدود چهار روزی میشه تاخیر داشتم بی بی چک هم امروز تست کردم منفی بود خیلی ضعف دارم و ضربان قلبم بالاست سابقه کیست یا چیز دیگه ای هم ندارم سابقه عفونت هم ندارم گاهی یه درد خفیفی دارم شبیه عادت ماهانه ولی خبری نیست یک هفته پیش هم لکه بینی داشتم دیروز هم خیلی کم داشتم ولی امروز جز خستگی و بی حالی هیچ چیزی ندارم خانوم‌هایی که ای یو دی دارن تا حالا شده مورد مشابه براشون پیش اومده باشه؟ممنون میشم راهنمایی کنید

👸هميشه مثل يك ملكه رفتار كن 👸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با ایودی ام میشه باردار شد ایودی و طبیعی باید باهم باشه من بعد عید میخوام بزارم ولی حتما جلو گیری ط ...

اخه دکتر به من گفت لازم نیست فقط ماه اول جلوگیری داشته باشید بعدش نیازی نیست بی بی چک تست کردم امروز منفی بود ما بچه نداریم بارداری هم بتشه خوشحال میشیم ولی دکترم بعد سقط گفت بهتره تا یکسال بچه دار نشی ما هم گفتیم تا دوسال صبر می‌کنیم یعنی با توجه به بی بی چک منفی بازم احتمال بارداری هست؟

2731
اگه بیبی منفی بوده باردار نیستی 

هیچوقت اینجوری نبودم از بی حالی و خستگی کلافه ام نمیدونم علت این تاخیر چیه برای شما پیش نیومده تا حالا اینطوری ؟

2738
هیچوقت اینجوری نبودم از بی حالی و خستگی کلافه ام نمیدونم علت این تاخیر چیه برای شما پیش نیومده تا حا ...

اگه مشکوکی ازمایش خون بده 

«فَاللَّهُ خَيْرٌ حافِظاً وَ هُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ»

سلام شماا خیلی وقت  پیش یک پستی داشتی ک داخلش. کیت تخمک گذاری تو گذاشتی کیتم مثل شماس چند سوال دارم تو رو خدا اومدی جواب بده

کاری ندارم کجایی چه میکنی بی عشق سر نکن که دلت پیر میشود 😍،برای شادی روح پدرم یک صلوات لطفا
با ایودی ام میشه باردار شد ایودی و طبیعی باید باهم باشه من بعد عید میخوام بزارم ولی حتما جلو گیری ط ...

سلام عزیزم آی یو دی گذاشتی؟راضی هستی؟

لطفا برای گشایش هرچه زودتر بختم صلوات بفرستید
هنوز نه😭حساسیت شدید به فلز دارم نمیدونم چیکار کنم ولی مامانم قبلا دوتا ده ساله گزاشته بود راضی بود

الان باید ی روش دیگه استفاده کنی؟

لطفا برای گشایش هرچه زودتر بختم صلوات بفرستید
2706