2733
2734
عنوان

زندگی خراب کردن انقدر راحته؟

841 بازدید | 40 پست

همسرم بیاد آزارم بده کتک بزنه ۶ سال زندگی و رو زهرمارم کنه توهین کنه محرومم کنه ازهمه چی 

پولمو و طلاهامو برداره ۶سال تنهایی بهم بده عمرم وجوونیم بگیره درخواست طلاق بده تمام....

واقعا بد بودن و بدی کردن انقدر راحته پس چرا خدا به من دل بی رحم نداد چرا من پای زندگیم سوختم ..

چرا باز من باختم .... اصلا جریان دنیا چیه بد باشی زندگی بهتر داری ظلم کنی انگار ن انگار

انقدر فکر میکنم خسته شدم ....بعضی وقتا میگم خدا لج داره باهام دوسم نداره

چون واقعاشوهرم بهم ظلم کرد اما الان اون زندگی عادیش ادامه میده ولی من خیلی ضربه خوردم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دقیقا منم تو همین لحظه ای هستم ک هستی 

فقط نمیتونم طلاق بگیرم دو تا بچه دارم 

ولی از من بعد ۱۴ سال زندگی و از همه چی گذشتن فقط ی زن شکست خورده مونده 

شوهرم انقد وقیح شده میگه طلاق بگیر حاضر نیس خودشو اصلاح کنه سرتا پا مشکل و ایراد

شده دلتنگ شوی چاره نیابی جز اشک؟!! من به این چاره بیچاره دچارم هرشب!

تف به کسی که میگه خونه شوهر

خونه بخته ......

من خیلی  از متاهلارو  رو تو این سایت میبینم 

که مشکلات پیرشون کرده .....🤦🏾‍♂️🤦🏾‍♂️

بعد اونوقت بعضی ها میان به مجردا میگن 

چرا ازدواج نمیکنی 😐

باباش امروز شیرش کرده ک برو زنتو طلاق بده اینم احمق اومده گفتم خو بریم ولی صبر کن گوش کن هیچی ساکت شد رفت سرکار

خدا بسر باباش بیاره الهی ک همیشه آتیش انداخته تو زندگیم 

منم هر موقع هرچی گفتم و خواستم گفت بفرما برو اخرشم درخواست طلاق داد

میای باهم حرف بزنیم ؟

من اصلا حالم خوب نیس.

می‌خوام بدونم با شرایط من دادگاه رفتن چطوره ؟

چند سالته؟ بچه داری؟

شک داشتی ک زیر سرش بلند شده؟ مشکل اصلی چی بود ؟

شده دلتنگ شوی چاره نیابی جز اشک؟!! من به این چاره بیچاره دچارم هرشب!

بله به همین راحتی.

خیلی وقته به این نتیجه رسیدم ک حتی دوستاتم دشمناتن. به هیشکی حتی خودمم اعتماد ندارم دیکه. انقدر از همه ضربه خوردم.

متاسفانه دنیا عاشقه ب چالش کشیدن ادمای خوبه ک ببینه اونا تا چ حد میتونن خوب بودنو ادامه بدن. ولی راهو برای ادمای بد هموار میکنه تا هرجا میخوان برن. یا یروزی کارماشو پس میدن یا ...

باید توی زندگی ب خودت فکرکنی فقط. نباید طلاتو میدادی باید پس انداز مخفی میداشتی و ازین چیزا. 

در من زنان بسیاری زندگی میکنند...نبرد میکنند و هر بار یکی بر دیگری پیروز میشود...با این همه ، در من زنیست که دوستت دارد💖
2706