2752
2734
عنوان

زندگی خراب کردن انقدر راحته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 856 بازدید | 40 پست
من اصلا خوشم نیومد از حرفات  من مثل خیلی های دیگه نظر دادم با شما هم نبودم  با تاپیک اسی ...

من گفتم ازدواج کن؟ چ خود درگیری داری. گفتم ازدواج نمیکنی ب ارزوهات برس ک بعدا مجبور نشی ازدواج کنی. دوستای زیادیم داشتم ک قصد ازدواج نداشتن همیشه میگفتن ازدواج بده ولی تهش ازدواج کردن . توهم برو رو اعصبات کار کن بچه جون

در من زنان بسیاری زندگی میکنند...نبرد میکنند و هر بار یکی بر دیگری پیروز میشود...با این همه ، در من زنیست که دوستت دارد💖
من اصلا خوشم نیومد از حرفات  من مثل خیلی های دیگه نظر دادم با شما هم نبودم  با تاپیک اسی ...

تازه شما فعلا درستو بخون دوازدهمتو پاس کنی بعدا بیا توی سایت زنونه نظر بده 

در من زنان بسیاری زندگی میکنند...نبرد میکنند و هر بار یکی بر دیگری پیروز میشود...با این همه ، در من زنیست که دوستت دارد💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تازه شما فعلا درستو بخون دوازدهمتو پاس کنی بعدا بیا توی سایت زنونه نظر بده 

مگه اینجا سایت عمته  

همچین میگی زنونه 

والا فعالیت مردا اینجا بیشتره 

همه میتونن تو تاپیکا شرکت کنن 

نه تاپیک های تو خوبن 

کل زندگیتو میای میگی 

یا یه مشت حرف خاله زنکی 

لطفا منو ریپلای نکن اصلا حوصله بحث ندارم 

بعدشم من که اصلا با تو نبودم تو اومدی اول منو ریپلای 

کردی 

در کل مهم نیست پاس کردن دوازدهم خیلی با ارزش تر 

از حرف های مسخره زنونه اینجاست

البته منظورم تاپیک اسی نیست

تاپیکایی هستش که آدم حالش بهم میخوره 

وقتی نگاه میکنه نظرات بقیه

مگه اینجا سایت عمته   همچین میگی زنونه  والا فعالیت مردا اینجا بیشتره  همه میتونن ...

پس لطفا درستو بخون بچه جون . و توی سایت زنونه ک مناسب سنت نیست نیا. و حرفای خالع زنک گوش نده . و سعی کن بااین اخلاقتم ازدواج نکنی چون بدبخت کسی ک بیاد سراغ تو . الانم برو سر درس و مشقت از تاپیکایی ک زیرشون میای چرت و پرت میگی هم پرهیز کن. منم ریپ نزن چون نمیتونم هر دفعه بیام چرت و پرتای ی بچه مدرسه ای رو بخونم .

2731
پس لطفا درستو بخون بچه جون . و توی سایت زنونه ک مناسب سنت نیست نیا. و حرفای خالع زنک گوش نده . و سعی ...

اولا بچه عمته 

دوما بدبخت شوهرته که زن بی مغزی چون تو رو گرفته 

که هنوز نمیدونی اینجا کانون متولدین هشتاد 

داره پس هر سنی میتونن بیان اینجا 

در ضمن حرفای خودت چرت و پرتن 

اسی اومده از بدبختیش گفته 

توام اومدی اینجا تبلیغ ازدواج میکنی 

حالا خوبه امثال متاهلایی چون تو 

مینالید از زندگیتون 

بعد میای اینجا چرت و پرت تحویل میدین 

اخ من همینم خدا شاهده  من ۳۴ سالم بدون هیچ پشتوانه حتی خونه ای ک با طلا ها و از خودگذشتگی من ...

خب عزیزم تو بچه داری به خاطر بچه هات تحمل کن یا اینکه تصمیم بگیر بچه هاتو بردار برو

ببین میتونی آخه

بدون بچه هان بدون پشتوانه 

خب وقتی میگه طلاق بگو هرکار میخای بکن

و اینکه شروع کن برای خودت پول جمع کن حتما

اولا بچه عمته  دوما بدبخت شوهرته که زن بی مغزی چون تو رو گرفته  که هنوز نمیدونی اینجا کا ...

هر سنی میتونه بیاد ولی راجبه هرچیزی نمیتونه نظر مزخرفشو بده. اخی کوچولو چرا فشاری شدی. 😂 حالا کسی نمیگیرتت تقصیر منه؟ بشین درستو بخون بچه ک امتحانات شروع شدن کسی نگفت ازدواج کنی چ اصراری داری اخه بنده ی خدا. حرف دلتو میذاری دهن مردم. بااین طرز حرف زدنت همون بهتر بشینی ور دل مامانت ک همچین بچه ای بزرگ کرده بااین طرز بزرگ کردنش باید بهش مدال بدترینو داد