2737
2739
اره واقعا منم نمیگم رهام کرده همبشه بود حوامو داشت ولی انقدر سخت و عذاب زندگیم تحملش برام سخته کم م ...

خوب نگاه کن ببین ؟ ایا زندگیت عذاب بود ؟ یا خودت عذابش کردی؟

ببین منم مثل تو بودم هی به خدا شکایت پشت شکایت... که چرا من چرا فلان .... ولی از وقتی فهمیدم تماااااام عذاب هایی که کشیدم تقصیر خودم بوده، روحم آروم شد و شروع کردم به درست کردن همه چیز:)

گاهب اوقات مجبوری و محکوم. مثل من ک باید تا دوسال قسط وام بدم و قرض، دلم واسه مادرم مییوزع و میترسم ...

عزیزم اینکارو نکن

به فکر مادرت باش 

میدونی غم فرزند چقدر سخته‌

سریع استغفار کن و از خدا صبر بخواه😭❤

❤💫💫یا حبیب من لا حبیب له؛ یا طبیب من لا طبیب له ؛ یا انیس من لا انیس له؛ یا راحم من لا راحم له؛ یا صاحب من لا صاحب له؛ یا فخر من لا فخر له؛ یا عماد من لا عماد له؛ یا سند من لا سند له .💫❤💫💫💫💫❤یا الله. توکلت علی الله. 💫❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب نگاه کن ببین ؟ ایا زندگیت عذاب بود ؟ یا خودت عذابش کردی؟ ببین منم مثل تو بودم هی به خدا شکایت پ ...

میگن مشکلات نتیجه اعمال ادمه بعضیاشم‌امتحانه

من به کسی بدی نکردم شاید به خودم بد کردم 

ولی سزاوار  این همه غم سخت نبودم....

هرجور حساب میکنم

❤💫💫یا حبیب من لا حبیب له؛ یا طبیب من لا طبیب له ؛ یا انیس من لا انیس له؛ یا راحم من لا راحم له؛ یا صاحب من لا صاحب له؛ یا فخر من لا فخر له؛ یا عماد من لا عماد له؛ یا سند من لا سند له .💫❤💫💫💫💫❤یا الله. توکلت علی الله. 💫❤
اگه خارج از توانت بود تا الان کم آورده بودی و تا اینجا دووم نمیاوردی امیدوارم خودش کمکت کنه منم همچن ...

گاهی فقط ادم زنده هست ولی زندگی نمیکنه چون مجبوره      زنده بودن مجبوریه به معنی این نیست که توان داشتیم من چیزایی تو زندگیم دیدم که حاضر بودم مرده بودم ولی نمیدیدم این دووم آوردن چه فایده ای داره 

بهشتم اونورش باشه به این برزخ نمی ارزه...
2731
میگن مشکلات نتیجه اعمال ادمه بعضیاشم‌امتحانه من به کسی بدی نکردم شاید به خودم بد کردم  ولی سز ...

ولش کن بعضیا چیزایی که ما کشیدیم نکشیدن دلشون خوشه همینطور یه چیزی واسه خودشون میگن وگرنه کی دلش میخواد خودش رو عذاب بده مگه اوسکله

بهشتم اونورش باشه به این برزخ نمی ارزه...
گاهی فقط ادم زنده هست ولی زندگی نمیکنه چون مجبوره      زنده بودن مجبوریه به معنی این ...

عزیزم واقعا باهات موافقم..

گاهی حس میکنم کاش مرده بودم و اینجوری نمیشد..

انگار محکوممیم به صبر کردن به تحمل کردن..

ولش کن بعضیا چیزایی که ما کشیدیم نکشیدن دلشون خوشه همینطور یه چیزی واسه خودشون میگن وگرنه کی دلش میخ ...

هععییی 

خدا نجاتمون بده رحم کنه بهمون 😭