2733
2739
عنوان

جان مادرتون بیایید نظر بدید

| مشاهده متن کامل بحث + 211 بازدید | 27 پست

ببین اصلااااااا اشتباه نکن و برو مشاور موقعیت های زندگیتو به خاطر اون از دست نده 

ای کاش حالم خوب بود تا میتونستم بهت بگم چه موقعیت هایی رو از دست دادم و چند روز پیش دستش برام رو شد و الان بدترین روزارو دارم 

انتخاب عاقلانه کن گور پدر دل و عشق و عاشقی 

❤خدایاشکرت❤ کاربر قدیمی ام
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم در مورد خواستگار جدیدتون نظری ندارم،اما پسری که ۸ سال دوست بودین و نه شغل داره نه درآمد،حیفه زندگیتون رو تلف کنید.شما نوجون بودین و ساده گرفتین همه چی رو اما الان ماشالله بزرگ شدین و بهتره هدف برای آینده تون تعیین کنید.رشد‌ کنید،پیشرفتکنید و پذیرای موقعیت های مناسب و منطقی باشید.انشالله خوشبخت باشی

2731
نه به خدا

چرا منتظری اون تصمیم بگیره برارابطتتون  تصمیم اون که مشخصه آب نمکه خودت تصمیم بگیر ولش کن چراعمرت روتلف میکنی درمورد خواستگاران خوب فکر کن ببین خوبه ازدواج کن نیست نه ولی دوست پسر ت روول کن 

2738
ببین این خواستگار واقعا آدم خوبیه دلش پاکه ذاتش خوبه  فقط من موندم چیکار کنم

بادوست پسرت کات کن بعد درمورد خواستگارت فکر کن چند وقت باهاش اشناشو ببین چی میشه  درهرصورت پسره رو ول کن

نه به خدا

اون اولیه رو که ول کن،دومی رو هم اگه خوشت نمیاد و شرایطش اوی نیست بگو نه،بخاطر فراموش کردن یکی،ادم دیگه ای رو جایگزین نکن

ولی من به شدت ادم وقتی ناراحتم به روت نمیارم اما از چشمم می افتی هستم🦦
ببین این خواستگار واقعا آدم خوبیه دلش پاکه ذاتش خوبه  فقط من موندم چیکار کنم

فکر کن یکی دوسال دیگه دوست پسرت یه دفعه بره بایکی دیگه ازدواج کنه وشمارورهاکنه چه کارمیکنین از الان به فکر خودت وایندت باش 

فکر کن یکی دوسال دیگه دوست پسرت یه دفعه بره بایکی دیگه ازدواج کنه وشمارورهاکنه چه کارمیکنین از الان ...

همش مغز منو شستشو داده میگه دختر بی وفاست فلانه تو هم برو ازدواج کن مثه بقیه 

باور کن دارم از ناراحتی گریه میکنم که ورا خدا آدم اشتباه سر راهم قرار داده 

کاش یه سال بود کاش دو سال بود اخه اینهمه وقت تو گوشم خوند مال همیم

همش مغز منو شستشو داده میگه دختر بی وفاست فلانه تو هم برو ازدواج کن مثه بقیه  باور کن دارم از ...

گلم خودش داره میگه برو ازدواج کن یعنی نمیخواهم باهات ازدواج کنم  شماهم ولش کن مهم نیست که هشت سال بوده اینم یه تجربه حساب کن هنوز شماسنی نداری اگه هشت سال بشه ده سال پانزده سال که بدتره جلوی ضرر روهرجابگیری منفعته