2737
2739
عنوان

خانمای ورزشکار سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 173 بازدید | 25 پست
سه روز در هفته هر بار دو ساعت با مربی اولش رژیم سخت بگیر بعد مث الان من میتونی نگیری و فقط ورزش کنی ...

اره رژیم کالری شماری گرفتم قندم کامل حذف کردم  الانو۶۳کیلوام به وزن ۵۸ برسم میرم پیش مربی واس فرمدهی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره رژیم کالری شماری گرفتم قندم کامل حذف کردم  الانو۶۳کیلوام به وزن ۵۸ برسم میرم پیش مربی واس ف ...

اتفاقا از اول مربی بگیر 

البته نظر خودتع ولی الان که ناشی هسی مربی بگیری بهتره 

تاریخ نشون داد اینو                                                                                                                                     (((نفرین مادران جگر سوخته و داغ فرزند دیده گیراست)))                               👌🏻۱۴۰۳/۰۲/۳۱👌🏻
2731
لخه الان شزایط باشگاه رفتن ندارم تو خونه ورزش میکنم از روی ورزش های ایروبیک و هوازی تو نت

اهااا

خب خوبع

سعی کن زیاد نخوابی خوابیدن خودش باعث چاقی میشه 

تاریخ نشون داد اینو                                                                                                                                     (((نفرین مادران جگر سوخته و داغ فرزند دیده گیراست)))                               👌🏻۱۴۰۳/۰۲/۳۱👌🏻
2738