2737
2739
عنوان

شله زردمون حاضر شد+عکس🤲 انشالله خدا حاجت دل همه رو بده

| مشاهده متن کامل بحث + 4568 بازدید | 83 پست
ممنون عزیزم یعنی هنوز عید هم پسرش رو ندیده 

روز اول عید برگشتم اما چندروز بعدش که دیدم حال خواهرزادم خوب نیس همش بیقرار بودم و اونجا حوصله رفت و آمدخواهراشو نداشتم و دوباره برگشتم خونه مادرم اما بود و نبودمون واسش مهم نیس

روز اول عید برگشتم اما چندروز بعدش که دیدم حال خواهرزادم خوب نیس همش بیقرار بودم و اونجا حوصله رفت و ...

انشالله ب حق این شب  خدا خودش کمکتون کنه سر عقل بیاد مثل اوایل زندگی بشه باهات 🤲

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشالله ب حق این شب  خدا خودش کمکتون کنه سر عقل بیاد مثل اوایل زندگی بشه باهات 🤲

این مشخصه با کسیه. امروزم دیدم پروفایلشو عوض کرده یه عکس عاشقانه گذاشته خیلی بهم ریختم😔

قربون خدا برم🌹😔

سلام گلم ممنون بابت دعای خیرت انشالله خدا به خودت و عزیزانت سلامتی و برکت و آرامش بده بحق علی نه هن ...

کاش اونجا خاهرتو کمیته ای جایی بنویسی یه وام بدن بتونید طبقه بالای خونه باباتو بسازین توام شوهرت ک بیخیاله همونجا بمونید ی کاردر خانه هم راه بندازید

خدایا شکرت به خاطر بچه های سالم وعاقل وزیبا وباهوش وصالح من
2742

چقد تو دلت صافه دختر الهی ب حق همین شب عزیز هم خواهرزاده اتو خدا شفا بده هم گره زندگیت باز بشه و تو و بچه ات ب آرامش برسید همیشه یادتونم 🥲❤️ این شبا ما رو هم با دل صافت لطفا دعا کن🌱

از بهار تقویم می ماند از من استخوانهایی که تو را دوست داشت❤
چقد تو دلت صافه دختر الهی ب حق همین شب عزیز هم خواهرزاده اتو خدا شفا بده هم گره زندگیت باز بشه و تو ...

قربون دل مهربونت عزیزم

انشالله خدا بخودت و عزیزانت سلامتی بده

شادی روح شوهرخواهرم و شفای خواهرزادم صلوات🖤
خواهش میکنم برای منم دعا کن بابای پسرم برگرده و عاشق من و پسرم بشه منم سال دیگه شله زرد بپزم🌹🙏

الهی آمین. انشالله که بحق این ماه عزیز خدا دلتونو شاد کنه

شادی روح شوهرخواهرم و شفای خواهرزادم صلوات🖤
2740