2733
2734
عنوان

میوه تو خواستگاری ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 396 بازدید | 30 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله برادرم اولین بارشه:)

اخیییی من داداش ندارم برم براش خاستگاری ولی لحظه قشنگیهه🥺😍 خودت براش میوه پوست بکن بده بهش چون خودش بخواد  پوست بگیره چون استرس داره آبشار راه میندازه😂😂

گر نگهدار من آن است که من می‌دانم شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد.. خدایا من کسیو جز تو ندارم خودت نگهدار من همسرم و زندگیم باش🥺❤
2731
مشخصه، موز... کلا پسرا میرن خاستگاری که موز بخون😐

موز نه روز خاستگاری نه😂😂😂😂😂😂😂میزنه بالا 😂😂😂😂😂

گر نگهدار من آن است که من می‌دانم شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد.. خدایا من کسیو جز تو ندارم خودت نگهدار من همسرم و زندگیم باش🥺❤
اخیییی من داداش ندارم برم براش خاستگاری ولی لحظه قشنگیهه🥺😍 خودت براش میوه پوست بکن بده بهش چون خود ...

من خودم اولین بارمه از خانواده دامادم🥲

ولی آره یه سیب خوبه بدم بهش فکر کنم

که خدا بغل کند مگر مرا...
چرا خاستگاری من خیلی شلوغ بودد پس..اصلا خر تو‌خر هرکی یه کاری مسکرذ

ما اصلا اینکه داماد بیاد و با خانوادش خاستگاری و بعدش بگیم اره یا ن این رسمو نداریم هر کدومو خانواده و دختر پسندیدن ی چند مدت با هم در اتباطن اگر خوب بود دیگه بعد چند ماه کل خاندان  عروس و داماد جمع میشن خونه عروس نزدیک ب ۶۰ ۷۰ تا و خاستگاری رسمی انجام میشه 

تو رو جون بچتون گزارش نزنین . امیدوارم همیشه احساس خوشبختی کنید . 
ما اصلا اینکه داماد بیاد و با خانوادش خاستگاری و بعدش بگیم اره یا ن این رسمو نداریم هر کدومو خانواده ...

واس من همون شبی که اومدن مهریه و‌تاریخ عقد تعیین کنن فک کنم۵۰_۶۰نفر بودن..۱۰تا فقط بچه

یهو‌یکی دسشوییش گرفت...یه بچه گریه میکرد شیر میخواس

یکی شیرینیی خورده بود ریخته بود کف فرش مامانش میگف جارو‌دستی بده جمع کنم

فقط من و شوهرم ساک ت بودیم همه حرف میزذن و‌همهمه بود

برادرشوهرم با خشم من و شوهرم و‌نگاه میکرد🤣🤣🤣اصن یه وضعی

واقعا ؟ میگفتن تو سایتا من میگفتم مشکلشون با موز چیه😂

موز قوای جنسی مرد تحریک میکنه کمر قرص میکنه 😂😂😂

واس من همون شبی که اومدن مهریه و‌تاریخ عقد تعیین کنن فک کنم۵۰_۶۰نفر بودن..۱۰تا فقط بچه یهو‌یکی دسشو ...

ما خلوت میریم اولین خواستگاری رو

از هر دو طرف فقط خواهر برادر مادر پدر

شوهرم هم میخواست بیاد مامانم نذاشت مثلا

بعدش بله برون دیگه کل فامیل میان و معمولا رسم بر موندن تا یه مدته،لنگر میندازن😁

که خدا بغل کند مگر مرا...
واس من همون شبی که اومدن مهریه و‌تاریخ عقد تعیین کنن فک کنم۵۰_۶۰نفر بودن..۱۰تا فقط بچه یهو‌یکی دسشو ...

برادر شوهرت چرا ؟ 

ما این روز تاریخ اعقدو بهش میگیم اذن اهسونی که بعد از خاستگاری باز تکرار میشه جشن ماننده و بعدش عقد و بعپش ازدواج

تو رو جون بچتون گزارش نزنین . امیدوارم همیشه احساس خوشبختی کنید .