2733
2734
عزیز من همانی که قبل عضو شدن نی نی سایت بودم هستم البته چیزای خوبی هم یاد گرفتم ولی بد نه یا افسرده و اینا نه بالاخره نی نی سایت مثل زندگی است دیگه سختی و اسانی داره ولی خب اگه قرار باشه با یک حرف تو نت خیلی عوض بشم نه این مدلی نیستم کلن تو واقعیت هم همین هستم خخخخخخخخخ
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هیچ تاثیری نداشته! این جا برای من یه تفریح و سرگرمیه! ولی شنیدم مواردی که می گفتن ما به خاطر مثلا رفتار مذهبی های نی نی سایت نمازمون و حجابمون رو ترک کردیم یا بی دین شدیم یا .....به خاطر دعوا با فلانی چند روز سردرد داشتیم یا......... برام خیلی عجیب بود ینی ادم به خاطر یه محیط از هزاران محیط مجازی این طوری باید تحت تاثیر قرار بگیره!
   💝اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💝
البته من تو واقعیت هم دیدم واقعا ادمی که خوب است دختر یا پسر عروس یا داماد و واقعا بی ازار است ولی باهاش بد رفتار میشه کلن من حس میکنم هر چیزی ممکن است
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2731
ولی قدر خونواده و خواهرشوهرام رو خیلی بیشتر میدونم
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
البته میدانید من همیشه میگم من نوعی بالاخره نسبت به سال 88 که عضو رسمی شدم تغییراتی کردم بالاخره تو جریان زندگی حالا خوب یا بد بالاخره ادم تغییر میکنه تو واقعیت ولی خب اینکه از یک محیط مجازی اینقدر تاثیر بگیرم خوب نیست به نطرم هر چند محیط مجازی هم تشکیل شده از ادم های واقعی که پشت نت نشستن
ممنونم بانوی مهر عزیز. هر کسی زندگی خودشو داره یکی هست با میلیارد میلیارد ثروت احساس خوشبختی نمیکنه و مشکلات بزرگ داره و یکی هم هست با کمترین امکانات خوشبخته خوشبخته!
من همونم که همیشه گوجه رو از لای ساندویچ میکشم بیرون و حال همه رو بهم میزنم  
امیدوارم همیشه موفق باشی عزیز بوس
من فقط متوجه شدم تو این سایت که از ظاهررر هر کسی نمیشه به باطنش و شخصیتش پی برد و شناختش اینجا طرف ظاهرا مسلمونههو داره تو کشور زندگی میکنه ولی اینجا میاد میگه هیچ دینی رو قبول ندارم و فقط از ترس تنهایی که پیش خانوادم دارم زندگی میکنم
من که تو این سایت خیلی غذاهای جدید، ایده های نو ، ذکرهای مجرب ، سیاستهای بیشتر ، انرژی مثبت یاد گرفتم .. اطلاعات پزشکیم زیادتر شده و البته وسواسهام هم بیشتر شده خدایی عالی بوده برام فهمیدم تو این دنیا چقد مشکلات هست قدر خانوادمو همسرمو خانواده همسرمو بیشتر دونستم و شکرگذارتر شدم :))))))
2706