2733
2739

سلام خانوما من ۴۱ سالمه.بچه نه ساله دارم.از سالها قبل مشکل آندومتریوز دارم.سال قبل هم فیبروم ساب موکوز داشتم خیلی خونریزی داد میومکتومی شدم.الان چند ماهه پریودم خیلی خیلی طولانی میشه.این سه ماه آخر فقط یک ماه سرجمع بی خونریزی بوده شاید.

پریودم قطع نمیشه.

سونوی آخر نشون داد باز یک فیبروم دارم اما داخل رحم نیس.

دکترم میگه ممکنه از آندومتریوز باشه.

گفته وروژست بخورم الان چهار شبه میخورم خونریزی کمی کم شده .یعنی روز سیزدهم هستم اما قطع نشده.

کسی تجربه خونریزی طولانی با فیبروم و آندومتریوز داره...

آیا وروژست موثر بوده

اندومتریوز دارم وروژست میخورم

شما قرص استرادیول بخر هر12ساعت بخور. قرص وروژست هم ادامه بده. کم کم خون قطع میشه

منم ماه اول ک خوردم همش خونریزی داشتم تا بدنم عادت کرد 

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اندومتریوز دارم وروژست میخورم شما قرص استرادیول بخر هر12ساعت بخور. قرص وروژست هم ادامه بده. کم کم خ ...

فدات استرادیول نمیتونم سابقه سرطان پستان هست در خانواده آنقدر ناراحتم دایم مجبورم پذ استفاده کنم نمیدونم از فیبرومه یا آندومتریوز 

شما روزی یک قرص میخوردی

2731
فدات استرادیول نمیتونم سابقه سرطان پستان هست در خانواده آنقدر ناراحتم دایم مجبورم پذ استفاده کنم نمی ...

من هرشب قرص وروژست میخورم تا 6 ماه خوردم کیستام کوچپیک شده

حالا دوباره 6ماه دیگه هم ادامه میدم تا ببینم چی میشه

فیبروم کوچیک باشه اصلا مهم نیست

فیبروم وقتی خطرناک میشه ک ب خونریزی بیفتی

ببین اگر بعد دوسه هفته بازم خونریزی داشتی حتما برو دکتر 

من خونریزی نداشتم لکه بینی داشتم با قرص

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  
اندومتریوز دارم وروژست میخورم شما قرص استرادیول بخر هر12ساعت بخور. قرص وروژست هم ادامه بده. کم کم خ ...

سلام. عزیزم دکتر به من گفت یک هفته استرادیول. باشروع پریود ماه اول خوردم ولی جلوشو نگرفت. بعد یک هفته ادامه ندادم استرادیل رو چون دکتر ۱ هفته گفت.الان پریودم باید تمام میشد ولی هنوز خون کم و لکه هست. 

من هرشب قرص وروژست میخورم تا 6 ماه خوردم کیستام کوچپیک شده حالا دوباره 6ماه دیگه هم ادامه میدم تا ب ...

واقعا وروژست تاثیر داره رو اندومتریوز؟؟ من کیست شکلاتی ندارم ولی چسبندگی لگن دارم.

2740