2733
2734

موضوعیو سرچ کردم دیدم کاربرای ۹۱و اینا یهو از یه تایمی دیگ پست نذاشتن یعنی چیشدن چرا نیستن 

در انتظار ارامش . .♡️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اینجا یه دوست داشتم دوران کرونا 

گفت پدرش کرونا گرفته حالش خوب نیست و بعد اون پست دیگه هیچوقت نیومد ولی کاربریش هست و تعداد پست هاش هم بیشتر نشده 

مرا به خـآنه برگـردانید                                                         ما به دنبال خوشی نیستیم ، تنها میخواهیم قدری کمتر رنج ببریم !!        هَـر کجا مـرز کشیدند، بیا پُـل بزنیم ✨🤍👥                                                                                خواستم آسمان باشم ، مُـنجی شهر نیمه جان باشم ؛ آشیـان پرندگان باشم ، با همین دست خالی و سردم :))              لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید❤️.                               
2728
2738

خود من به اسم نیاز و طناز کاربری دارم سال 96 و 98 ولی یه مدت نیومدم بعدش پسورد فراموش کردم شماره موبایل هم همون نبود که دوباره بتونم پسورد بگیرم اینجوری شد که دیگه یه جورایی اون دوتا کاربریم بدون استفاده موند

عزیز دردانه ی خدا🌹
اسمش چی بود من شما رو یادمه

با کاربری سال ۹۶ باهاش بودم 

از سال ۹۹ به بعد پیداش نشد 

یادم رفته اسم دقیقشو انگلیسی نوشته بود .

مرا به خـآنه برگـردانید                                                         ما به دنبال خوشی نیستیم ، تنها میخواهیم قدری کمتر رنج ببریم !!        هَـر کجا مـرز کشیدند، بیا پُـل بزنیم ✨🤍👥                                                                                خواستم آسمان باشم ، مُـنجی شهر نیمه جان باشم ؛ آشیـان پرندگان باشم ، با همین دست خالی و سردم :))              لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید❤️.                               
2706