2752
2734
دور و بر شیراز جاهایی که ارزش دیدن زاشته باشه کسی نمیثشناسه این معروفا رو میشناسم خودم.البته با بچه بشه رفت پسرم سه سالشه
دوستان عزیز با پرداخت ماهانه ٣٠ هزارتومن خودتون رو بیمه کنین و حقوق بازنشستگی بگیرین. مشهد ٣٧٢٣٢٥٥١

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وای دلم خواست الان مسقطی ... من یه بار ابتدایی بودم اومدم شیراز. یادمه یه دیوان حافظ خریدم که دایی بابام همراهمون بود روش واسم دست خط یادگاری نوشت. یادش به خیر. ایشالا قسمت بشه امسال هم بیایم
دوستان عزیز با پرداخت ماهانه ٣٠ هزارتومن خودتون رو بیمه کنین و حقوق بازنشستگی بگیرین. مشهد ٣٧٢٣٢٥٥١
هتل ساسان اتاق دو تخته شبی 108 تومن چونه بزنی تخفیف میده. تمیزه ولی خیلی کوچولوئه یه تخت دبل توشه بغل تخت اندازه یه سجاده جا هست. سوئیت با شبی 100 پیدا نمی کنی
انسانها برای درک و لذت بردن از زیبایی ها آفریده شدن