2733
2734
عزیزم اگه به حرف مردم باشه که برعکس هم عمل کنی میگن چقدر به خودت میرسی موهات و پوستت آسیب میبینه

یه کم ساده باش

کلا نمیدونم چرا نمیتونن ساکت باشن
زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
خب اگه خودت هم دوست داری گاهی توی ظاهرت تنوع بده
اما دلیل نداره بخاطر حرف مردم روش زندیگ رو عوض کنی
وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مثلا من یه دوست مجرد دارم که همش میگه چرا این رنگی نمیکنی/چرا ابروهاتو اینجوری بر نمیداریو.......دلم میخواد بیشتر به خودم برسم اما نمیدونم چطوری
در پیش بیدردان چرا فریاد بیحاصل کنم ***گرشکوه ای دارم زدل بایار صاحب دل کنم
اول از همه سعی کن خودت راضی نگه داری. برا خاطر مردم هم کار نکن. اگه دوس نداری موهات رنگ کنی حاضری بخاطر حرف مردم اینکار بکنی؟؟؟؟
خدایا ممنون که یکی از فرشته هاتو فرستادی پیشم. کمکم کن مادر خوبی باشم.
دلم میخواست راجع به این موضو ع یه کم صحبت کنم و نظرات دیگرانو بدونم...اینم بگم من همیشه ادم خوش لباسی بودم همیشه منظمو تمیز اما اهل تیپای انچنانی هم نیستم
معلومه که تا وقتی خودت راضی باشی ایرادی نداره
خیلی ها هم هستند کلا همیشه اسپرت میپوشن حتما اینجوری دوست دارند
اگه دلت تنوع میخواد یکبار که میری آرایشگاه بگو مدل مو و ابرو عوض کنند برات یا یک رنگ جدید بزن
اگه دوست داشتی ادامه بده به تغییر اگه نه که هرجوری قبلا بودی باش
به دل خودت گوش بده
وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد
من عقیده دارم اگه خودت از تیپ و ظاهرت راضی باشی اینو به دیگران هم القا میکنی که تیپت خوبه و اونا هم برداشتشون مثبته. اما اگه هی به خودت ایراد بگیری که چرا من فلانم و.....حتی اگه اونطور هم نباشی طرز فکر بقیه رو نسبت به خودت منفی کردی.
سعی کن اعتماد به نفست رو بالا ببری.
واقعا مهربون جون....اتفاقا من پیش کسی هیچوقت از خودم بد نمیگم اما گاهی خودم دچار این حسها میشم و تصمیم گرفتم بیشتر به خودم برسم و بیشتر هم توی پوشش هست
سعی کن لباسایی بخری که اعتماد به نفست بیشتر کنه. هر از گاهی هم یه تنوعی به ظاهرت بده. مثلا اگه همیشه مشکیه یه دفعه بلوند نکن که تو ذوق بخوره. یه درجه یه درجه روشن کن.
2706