2737
2734
عنوان

در مورد گواهی سلامت دختران قبل از ازدواج سوال دارم!

| مشاهده متن کامل بحث + 81450 بازدید | 217 پست
اهان مسئله فرق کرد پس اگه رابطه داشته دیگه که خوب کاری نمی شه کرد. معمولا خانواده دختر برای خودشون این گواهی رو می گیرند. اقا داماد اگر اطمینان نداره مجبور به ازدواج نیست اولین بنای زندگی مشترک اعتماده دیگه.
خدایا کمک کن اول ایرادهای خودمو ببینم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا ما هم که چند سال پیش ازدواج کردیم از این کارها نکردیم و به نظر من این یه مسئله کاملا خصوصیه و تصمیم گیری در موردش فقط و فقط مربوط به دختر و پسره ولی اگه اونها واقعا به این چیزها مقید هستن بهتره خود دختر و پسر اگه با هم صمیمی و راحت هستن با هم برن پیش دکتر یا دختر با مادرش بره.
دوستان برای سلامتی جنینم و سالم بدنیا اومدنش؛لطفا صلوات بفرستید...♡گر نگهدار من آنست که من میدانم؛شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد😍♡
2728
واقعا میگن اونی که پاکه از محاسبه چه باکه............
یا این یکی که میگه چراعاقل کند کاری ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
امیرحسینم 17خرداد (مبعث) دنیا اومدخدایا شکرت..

میگن پنجره دل آدمای مهربون رو به خدا باز میشه؛از اون پنجره من رو هم دعاکن...
ارزش هم که برای خودت قائل بشی خواه ناخواه قانون حق بهت نمی ده اینا همه مکانیسم های دفاعی زنهاست. اگر داماد فردا رفت گفت این باکره نبوده ( کما ابنکه در فامیل ما یک کسی این کارو کرد دروغ گفت خودش این کارو کرده بود) دختر بیچاره حق و حقوقش از بین می ره. به نظر من کار از محکم کاری عیب نمی کنه. فکر عواقب حقوقی مسئله باشید.
خدایا کمک کن اول ایرادهای خودمو ببینم
اگه بعد از ازدواج مشکلی پیش بیاد خانواده داماد باید گفتشونو ثابت کنن و دلیل بیارن نه این که دختر از قبل مدارک اماده کنه.

اصلا دختر اگه با همچین خانواده ای طرفه اصلا چرا می خواد با اینا وصلت کنه فردا بچش به دنیا بیاد می گن ازمایش دی ان ای بده ببینیم بچه مال ابن مرده یانه

باز از این تاپیکای مزخرف میزنین تا اخر شب دست و پامونو به لرزه در مییارین . اااااااااااه
2740
سلام من تا جایی که میدونم باید با مادر پسر بره و البته دکتر میخواد که مادر پسر هم داخل اتاق باشه.

اما جدیدا" یه تبصره فانونی اومده که به اصطلاح خودشون دولت به دولت نامه داده که به علت اینکه این موضوع باعث

کم شدن ازدواج شده دیگه حتی اگه دختر هم رسکاری شده و یا بکارت نداره دکتر باید سلامتش رو تایید کنه....

مگر در مواقعی که از دادگاه نامه داشته باشه که پزشک قانونی باید پاسخ گو باشه
یاالله یا محمد یاعلی یافاطمه یاحجت الله ادرکنی ولاتهلکنی... میشه واسه سلامتی پسرم یه صلوات بفرستید... مرسی
2706