2737
2739

مامانا میشه بیاین یه لحظه بگین چرخه قاعدگی تون چند روزه س بعد در چند هفته بارداری زایمان کردین؟؟؟؟دارم به لحظه زایمان نزدیک میشم هیچی نمونده به سرم نزنه 🤣

ازماست که بر ماست🌺دخترموماه ۵ بارداری ازدست دادم دوباره بعد ۶سال داره برمیگرده پیشم🌺   خدایا مراقب همه ی مامانای باردار و تودلی هاشون باش.آمین.بعد دوسال اقدام بلاخره باردار شدم بادکترم نتیجه نگرفتم پس خودم دست به کارشدم تو این راه کلی مطلب و یادگرفتم، سوال داشتید، تونستم کمکمتون میکنم🌺

اول خودم بگم بارداری اولمو که اونموقع سیکل م ۲۸روزه بود دقیقا۳۷هفته و ۷روز که همون شروع ۳۸بود کیسه آبم پاره شد و زایمان کردم🌺حالا الان دوره های پریودم ۲۴روزه شده یعنی ممکنه زودتر تمکمیل بشه فرآیند بارداری م🤔

ازماست که بر ماست🌺دخترموماه ۵ بارداری ازدست دادم دوباره بعد ۶سال داره برمیگرده پیشم🌺   خدایا مراقب همه ی مامانای باردار و تودلی هاشون باش.آمین.بعد دوسال اقدام بلاخره باردار شدم بادکترم نتیجه نگرفتم پس خودم دست به کارشدم تو این راه کلی مطلب و یادگرفتم، سوال داشتید، تونستم کمکمتون میکنم🌺

منم پریودیم 26 روزه است وهرماه 3روز زودتر پریود میشم بچهامم سزشدم ودکترم اول هفته 38 عملم میکنه حتی 38 هفته ویک روز نمیزاره بشم یعنی همون صبح 38 هفته که قراره عمل بشم از صبح زود لکه بینیم شروع میشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم پریودیم 26 روزه است وهرماه 3روز زودتر پریود میشم بچهامم سزشدم ودکترم اول هفته 38 عملم میکنه حتی ...

ممنون عزیزم 

2742

خانمایی که ۳۵یا ۴۰روزه س چرخه قاعدگی شون هم میشه لطفا بگید چند هفته زایمان کردید آیا به هفته ۴۰ یا ۴۱ رسیدین؟؟؟؟؟