2752
2734
یه هفتس که ارامش از خونمون رفته میخواستم با کمک هم دعا کنیم برا سلامتی شوهرم که چن روزیه مریض شده.دکتر گفته از قلبش هست هنوز ویزاش اماده نشده برگرده ایران.محتاججججججج دعاتونم
وقتی چترمان خداست.....بگزار ابرهای سرنوشت هرچه میخواهند ببارند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم اگه ناراحت نمیشی میشه بگی بیماری شون چیه؟؟؟ همسرمن ام اس داره ... و دقیقا من موقعی این رو فهمیدم که باردار بودم خیلی حالم بد بود درکت میکنم...
1393.11.19 ساعت 2:56 دقیقه صبح ... بهترین لحظه زندگی م ...
من باردارم عزیزم خدا حفظ کنه شوهرت و انشاءالله همیشه سلامت و شاد باشید همتون الهی آمین
همه دنیا بخواد و تو بگی نه، نخواد و تو بگی آره تموم....همین که اول و آخر تو هستی به محتاج تو محتاجی حروم.....
عزیزم شدیدا دستش درد گرفته و قفسه سینش سوخته حالش بد شده میخواستن انژیوش کنن که گفته میرم ایران.منم انجا بودم دوماهی هست بخاطر بارداریم چون خونریزی داشتم برگشتم ایران
بخاطر من خودش رو بی خیال نشون میده منم بخاطر اون خودم رو خونسرد.پارسالم همین موقع دیسک گردنش شکست مجبور شد عمل کنه از خدا میخوام اینبار و به خیر بگذرونه و بگن مشکلی نداره