2737
2734

خیلی سدید سرفه داره اسپری زدم چند بار دکتر رفته کلی دارو خورده انگار نه انگار خودمم بدتر از اونم همش سرفه سرفه میترسم ریه هاش کاری بشه آنقدر سرفه کرده سه سالشه 😭😭😭😭

کتوتیفن بده بهش.. 

تحریک گلو رو کم میکنه.. 

اگر توانستید به مگس ها بفهمانید که گل از زباله  بهتر است، می توانید به خائنین ممکلت بفهمانید کشور، از ثروت بهتر است...🙌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بچه های منم از اول مهر همینطور بودن بادکش گرم گذاشتم روی ریه هاشون از فرداش خوب شدن یه چندتا تکدسرغه دارن هنوز ولی ۸۰درصد بهتر شدن 

یه پسر۹ ساله دارم یه دختر دونیم سال

یه قاشق فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون🌶️هروقت هوس کردید با کسی دردودل کنید بریزید تو حلقتون                      
2740

منم شدید سرفه داشتم دکتر دیشب اینو داد با دگزا برام زد خداروشکر از ساعت ۱۰ شب ک خوردم تا الان یدونه سرفه هم نکردم . میتونی از داروخانه بپزسی ایا این شربت برای بچها هم خوبه دوژش چ قدر 

⚖️دوستان اگر سوال و یا مسئله حقوقی داشتید میتونید درخواست دوستی بدید راهنمایی تون کنم ⚖️. 

کندر بزار تو اب گرم رنگش که مثل شیر شد دوتاتون بخورید

در طول روز چندبار بخورید با عسل یا نبات شیرینش میتونی بکنی

و اینکه گلوتونو گرم بگیرین

موقع حمله سرفه ها حوله رو نیم گرم کن بزار رو گلوتون

بی خیال باش تا کامروا باشی
منم شدید سرفه داشتم دکتر دیشب اینو داد با دگزا برام زد خداروشکر از ساعت ۱۰ شب ک خوردم تا الان یدونه ...

مخصوص کودکانش جداس

من با این خوب نشدم

با ضد سرفه بنفشه باریج بهتر شدم

بابد ببینی چی بهت میسازه

دگزا هم تاثیر گذار بوده

بی خیال باش تا کامروا باشی
2706