2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

هیییی  

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

خدا پاسخگو نیست

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
2738

یادگاری های قشنگ جمع کنین این آینه دق ها فقط دلم ادمو پیر میکنه  اتفاقا همچین فراموش کن که بهشون بربخوره از این همه بی ارزشی و بی اهمیتی در قبال رفتارشون 

قهرمان زندگی خودت باش    حدیث چشم مگو      باجماعت کوران

اوف منو خواهرم تو یه خونواده ازدواج کردیم یعنی پسر خالها باجناق هم شدن .اینقدر عوضین اینا که حد نداره من خیلی بیخیال شدم ولی خواهرم نه اینقد زود رنجه اونا بجای اینکه بهتر بشن بدتر میکنن باهاش خیلی دلم پیششه احساس میکنم افسرده داره میشه 

اخخخخخ نگو که دلم خونه توخونه خودم غریبم همه تو خونم صاحبخونه هستن و منم کلفتشون 

الهی که خدا حق منو بچمو از شوهرم و خانوادش بگیره 

واگذارشون کردم به خدا  

«رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ» خدایا من از تو معجزه ای میخواهم،معجزه ای بزرگ،معجزه ای در حدخدا بودنت،تو خود بهتر میدانی،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند🙏☺️
2706