2737
2739

برای اینکه بچه شش ساله همش نگه حوصلم سر می‌ره با اینکه بیشتر وقتش با بازی و حرف با بزرگترهاش میگذره، و کمی خودش با خودش مشغول و سرگرم باشه نه اینکه وابسته با وقت گذرانی با دیگران، چیکار میکنین؟🤍

انقدر محلش نمیذارم خودش میره سرگرم میشه 🤭

نه می بخشم نه فراموش میکنم🙃 درخواست دوستی آقایون و افراد مشکوک با لگد جواب داده میشه😒 بی حد و اندازه عاشق شوهرمم و بعد چندسال زندگی تازه قدرشو میدونم از خدا ممنونم که منو متوجه عشقِ شوهرم کرد❤️ خواهرشوهر و مادرشوهر عزیزم اگر منو اینجا پیدا کردید، یاد اذیت های خودتون بیفتید 😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
کودک شش سال کم کم باید اماده مدرسه رفتن بشه؛اگر شرایط مهد رفتن ندارین توی خونه با اموزش وقتش رو پر ک ...

باور می‌کنی این کار رو میکنیم،حتی بازی و خیلی کارای دیگه ولی بازم داستان دارم 

راستش از مهد اینا خوشش نمیاد 

چرا خیلی خوبه. اجتماعی میشه. کم کم برای مدرسه آماده میشه. مهارتهای زندگی گروهی رو یاد می گیره. حوصله اش سر نمیره. نظم میگیره. مهد خیلی خوبه. شده هفته ای سه روز

2740
چرا خیلی خوبه. اجتماعی میشه. کم کم برای مدرسه آماده میشه. مهارتهای زندگی گروهی رو یاد می گیره. حوصله ...

جایی ثبت نام کردم،محیطش و مربی خوب نبودن زده شد،اومدیم بیرون و دیگه راضی نبس جای دیگه رو تجربه کنه 

باور می‌کنی این کار رو میکنیم،حتی بازی و خیلی کارای دیگه ولی بازم داستان دارم 

مثلا بهش مداد رنگی بده بگو برام نقاشی بکش.براش البوم نقاشی درست کن 

بگو این شعر یا سوره قران رو حفظ کن براش جایزه در نظر بگیر

بازی هوشی انجام بده

بچه ها خیلی زود بزرگ میشن😍و شما دلتنگ این روزها میشی☺

خدایا شکرت....
می‌دونم چی میگی ... الان چیکار می‌کنی با شرایط پیش اومده؟!

سعی میکنم باهاش بازی کنم یا کارتن ببینیم باهم یا بریم بیرون و پارک و خونه مامانم یا خواهرشوهرم ک بچه همسنش داره 

مثلا بهش مداد رنگی بده بگو برام نقاشی بکش.براش البوم نقاشی درست کن  بگو این شعر یا سوره قران ر ...

ممنونم از پیشنهاداتت... اره به خدا من این روزاش رو دوست دارم و به خاطر همین پرسیدم که چه کنم اذیت نشه 

2706