2737
2734

الان نوبته منه غذا درست کنم ببرم به نظرتون قورمه بهتره یا لوبیا پلو؟اگه قورمه بگین واسه ۱۰ ۱۱ نفر چقد مواد بردارم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

وای چ سخت ..خب از بیرون بگیرید دنگی..

قرمه سبزی یعنی برنجش هم باید بپزی واسه ده نفر؟!

پنجاه تا صلوات نذر کردم برای امام زمان و همون روز حاجت گرفتم الهی شکر . زدم امضا که یادم بمونه 

به به خوش بحالتون عاشق اینجور دورهمی ها هستم 

متاسفانه هیچ کسی و ندارم 

دارما هیچ کس پایه نیست 

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
2740

ولی جدی قرمه هزینه اش خیلی زیاد میشه 

حساب کن گوشت چقدر میخواد سبزی لوبیا 

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا

هر کی واسه خودش درست میکنه ؟ 

یا یکی واسه همه ؟ 

خوب اون که درست میکنه چرا خونه خودش مهمونی و نمیگیره؟ 

اون همه غذا رو برمیدارین میبرین خونه یکی دیگه ؟

ببین اینا چی ان که بِینِشون این منِ تیکه پاره آدم ترینم ...
نیم کیلو لوبیا ۱ کیلو سبزی خورشی پخته شده  گوشت حداقل ۱ کیلو .اگر استخون داره ۱ونیم کیلو  ...

یک کیلو گوشت کمه به نظرم 

به به خوش بحالتون عاشق اینجور دورهمی ها هستم  متاسفانه هیچ کسی و ندارم  دارما هیچ کس پای ...

مام داشتیم اسمش قابلمه پارتی بودده سال قدمت داشت هرکس هرچی داشت میاورد ظرف یکبار مصرف هم میگرفتیم هربار خونه یکی ماهی یکبار خودمون به کنار به بچه ها اینقدر خوش میگذشت به لطف اتفاقات اخیر و اختلاف نظر سیاسی دونفر دعواشون شد و کلا بهم خورد 

واقعیت این است که ما برای رنج کشیدن آفریده شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم تنها راه ادامه دادن لذت بردن از این رنج هاست 
2706