2733
2734
عنوان

کسی هست همسرش خیلییی چاق باشه بای پس یا اسلیو انجام داده باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 671 بازدید | 45 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
شما پیش کی عمل کردید؟ وزنتون بزنگشت؟ عوارضی نداشتین؟

من تهران پیش دکتر هاشم آقایی عمل کردم منم مثل همسر شما با خانومم به مشکل خورده بودم حتی تهدید کرده بود لاغر نشم جدا میشه و واقعا هم حق داشت ، چون بای پس کردم برنگشته البته خودمم دیگه هم ورزش میکنم هم زیاده روی نمیکنم تو خوردن ، خداروشکر هیچ مشکلی هم نداشتم

چقدر عالی هزینه عملتون چقدر شد میدونین الان چقدر

راستش من چون خیلی وزنم بالا بود بیمه خیلی کمک کرد الانم دقیق از هزینش اطلاع ندارم اما میدونم ایشون با همه بیمه ها قرار داد دارن که خیلی تو هزینش کمک میشه و اینکه تو بیمارستان فوق تخصصی با کادر مجرب عمل میکنن

چه عالی بعدش جسارتا ریزش مو شل شدگی بدن نداشتین یا مشکلات دیگه

نه چون دکتر بعد عمل هم پیگیر مرضاشون هستن ویتامین نیاز باشه یا هر دارویی میدن تا مشکلی پیش نیاد در مورد شل شدن هم من مدام ورزش میکنم

میشه لطفا آدرس یا شمارشونو بهم بگید یا اگر پیج اینستا دارن

حتما حتی شده همسرتونو ببرین پیششون ازشون مشاوره بگیرن ایشون جزو ده تا از بهترین جراح های لاغری در ایران هستن و بیش از 7000 عمل موفق داشتن
آدرس:
بلوار ایت الله کاشانی،نبش گلستان شمالی،ساختمان پزشکان(پلاک ۲۹)،بلوک ۳،واحد پنجم     ۰۹۳۳۱۵۶۳۰۰۳
این پیج اینستاشون با نمونه کاراشون