2752
2734
عنوان

جاریم به مادرشوهرم میگه جیگر تو بخورم اونم با لحن بچه گونه

| مشاهده متن کامل بحث + 1615 بازدید | 87 پست
مادر شوهرم مادر شوهرای قدیم 😐ی ابهتی داشتن 😂

اینم مادر فولاد زره ست.

فقط هر میشه سریع دیگه

این خر کن و حرفه ایه  

تجربه ثابت کرده؛ کسایی که ادعا دارن بقیه بهشون حسودی میکنن،  خودشون از همه حسودترن
خب یه دو تا جیگرم شما بگو یکم تملق کن 

ایش عمرا  

اونم میگه من اوقم میگیره

تجربه ثابت کرده؛ کسایی که ادعا دارن بقیه بهشون حسودی میکنن،  خودشون از همه حسودترن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چه باحال. من خیلی خوشم. میاد مادرشوهرم میخنده. عاشق خنده هاشم. دعوا زیاد داریما الان. چهارساله ندیدمش. ولی خیلی دوسش دارم مخصوصا وقتی غش میکنه از خنده. یه جور باحالی ریسه میره. توام کنارشون بخند بخدا خیلی بهتره که مسخرشون کنی. 

اول کار بعد از نی نی سایت🤪
یادم به جان نسار تو برره افتادپاچه خار بود میگفت ای شفتالو....

منم هر وقت این جاریه و می بینم یاد جانثار می افتم  

2731
چه باحال. من خیلی خوشم. میاد مادرشوهرم میخنده. عاشق خنده هاشم. دعوا زیاد داریما الان. چهارساله ندیدم ...

جلوشون که نمی گم عزیزم.

اونا خوشن

شما قلبت پاکه عزیزم.

ولی جاریم پشت سر مادرشوهرم فقط بد میگه

چون مادر و خواهرش همسایه مادرم هستن.به گوش من می رسه

اصلا وقتی میگه انقدر تابلوعه مشخصه از ته قلبش نیست.دروغه

نگو اینطورییییی😂زنداداشم عشقه

باور کن واسه تو هم خودشیرینی می کنه

حالا ببین کی دستش رو میشه.

آدما همیشه نمیتونن نقش بازی کنن

و تیزترین دندان ها پشت چرب ترین زبان هاست.

یعنی بگم جاریم پدرشوهر مادرشوهرم رو با همین زبون با خاک یکسان کرده باور میکنی؟

🤣🤣🤣🤣شاید جاریتم داره جا خودشو باز میکنه.مث خودم زبونبازه😂😂😂

عزیزم این دیگه زبون بازی نیست 

دور از جون شما

ک و * 

ل ی س یه

عزیزم این دیگه زبون بازی نیست  دور از جون شما ک و *   ل ی س یه

خب شاید اخلاقش جلفه کلا.منم این جوری نمیگم.شایدم همون ک شمامیگی باشه شمابهتر جاریتو میشناسی.😊

چرانگران باشیم؟شایدهرگز پیش نیاید
خب شاید اخلاقش جلفه کلا.منم این جوری نمیگم.شایدم همون ک شمامیگی باشه شمابهتر جاریتو میشناسی.😊

آره عزیزم خیلی جلفه..

شیرین زبونی خوبه

این دیگه خیلی از حد گذرونده

آره عزیزم خیلی جلفه.. شیرین زبونی خوبه این دیگه خیلی از حد گذرونده

🤣🤣🤣🤣زیاد باهاش دم خور نشو.انقدر از آدم جلف بدم میاد.سبک مغزن

چرانگران باشیم؟شایدهرگز پیش نیاید