2733
2734
عنوان

شوهرم زن صیغه کرده چیکار کنم

13630 بازدید | 85 پست

سلام دوستان از وقتی ازدواج کردیم شوهرم همش در حال خیانت بوده از چت تا ... بعد هشت سال ازدواج و یک بچه واقعا الان از لحاظ روحی دارم دیگه کم میارم اما نمی‌خوام احساسی تصمیم بگیرم میخوام عاقلانه و منطقی تصمیم بگیرم که دیگه اشتباه نکنم 

حالا دو راه دارم لطفاً راهنمایی کنید.          

اولین راه اینه که به روش بیارم و بعدشم طلاق بگیرم که قطعا اذیتم می‌کنه که طلاق بده بچم هم سه سالشه 

دومین راه اینه که تا الان کنار اومدم از این به بعدم کنار بیام تا ببینم چی میشه اگر بخواد آشکار کنه دیگه نمیمونم 

حالا مشکلاتی که هست اینکه با طلاق فقط خودم به آرامش میرسم ولی بچه ،خونه زندگی ،ابرو و.... همه ضرر میشه برام 

اما اگه کنار بیام ی زندگی معمولی دیگه بچم نمیشه بچه طلاق و.... 

در راه  دوم فقط این اذیتم می‌کنه که الان حالم بد میشه تصور میکنم که شوهرم با اون دختره رابطه داشته بعد من باید فیلم بازی کنم که از هیچی خبر ندارم و ...البته از شوهرم نفرت دارم ولی نمی‌دونم چرا از وقتی فهمیدم صیغه ساعتی می‌کنه و رابطه دارن خونه دختره رفته خیلی اذیتم همش گریه میکنم

لطفا خواهرانه راهنماییم کنید و اگر خودتون تجربه اش رو داشتید لطفاً بگید که چیکار کردین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بچه طلاق بودن ننگ نیست مشکلاتی داره درست اما واقعا عیب نیست بچه طلاق بهتره تا بچه ی آدم خائن هوس باز

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
2738

اگر پدرمادرت پشتت باشن براحتی از پس بعد طلاق برمیای

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق
2706