2737
2739
سلام خانما .من تازه عضو شدم الان نزدیک یکساله اقدام به بارداری کردم ولی جوابی نگرفتم سونو دادم فیلکو ...

سلام عزیزم من الان 2 سال و نیم اقدام کردم ولی باردار نشدم به من هم دکتر گفت تا یکسال عادی بعدش که پیگیری کردم برام قرص کلومفین و لتروزول داد چند دوره مصرف کردم سونو هم رفتم ولی باز جواب نگرفتم اصلا هم نمیدونم مشکل از منه یا از شوهرم چون سونو که رفتم فولیکول آزاد داشتم شوهرمم مشکل داشت .ولی الان درمان شده تا اینکه تصمیم گرفتم بیخودی وقت تلف نکنم و برم مرکز نازایی به شما هم پیشنهاد میکنم برید مرکز نازایی اینقدر مثل من معل این دکترا نشید

سلام دوستان. من بین دکتر محبوبه رضوانی و دکتر تهرانی موندم کدومو انتخاب کنم هردوشون بیمارستان بهشتی ...

سلام ببخشید شما بالاخره پیش کدوم دکتر رفتین چون منم موندم پیش کی برم یه ویزیت پیش رضوانی رفتم ولی دوسش نداشتم هیچ کار خاصی برام انجام نداد حالا میخوام پیش تهرانی برم ولی هیچ اطلاعاتی هم ازش ندارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید شما از دکتر قاسمی تهرانی راضی بودید

سلام

زیاد نرفتم پیششون

در کل دکتر خوبیه ، 

دکتر صفورا روح الامین رفتم ، راضی بودم

فروش ویژه لباس و زیورآلات اورجینال هندی برای دیدن همه ی کارها از پیج 
2728
سلام در مورد دکتر عطا الله رقایی خیابان توحید اطلاعات دارید ممنون میشم بگید کارش چطوره برای بارداری؟

دوست من رفته بود پیشش... البته نازایی نداشت ولی بعد از ی بارداری خارج از رحمی، نمیدونم چش شده بود که بعد یک سال، چند ماه باردار نمیشد... با ویزیت و مراقبت های اون باردار شد

دکتر مرجان حقیقت خوبه؟من یه سقط داشتم و واسم مهمه ک یه دکتر خوب داشته باشم ک زیر نظر اون باشم لطفا راهنماییم کنید دوستان چون من دکترای اصفهان رو نمیشناسم

خدایا واسم خدایی کن، مثل همیشه تنهام نذار  خدایا شکر که این روزو دیدم ،منم مامان شدم😍😍 مامان گل پسرم آیهان
سمانه جون این گروه فقط اصفهانیان؟ ما یه گروه زدیم باردارای اصفهاتی فقط هستن.هر ی دوست داشت عضو بشه ت ...

چرا نمیشه عضو شد

خدایا واسم خدایی کن، مثل همیشه تنهام نذار  خدایا شکر که این روزو دیدم ،منم مامان شدم😍😍 مامان گل پسرم آیهان
2738

سلام دوستان

هنوز کسی اینجا هست

توروخدا منو راهنمایی کنید

دکتر من دکتر خسروانیه ولی میخوام یه دکتر دیگه برم

نه اینکه بد باشن اصلا

بچه اولمو پیششون زایمان کردم 

حالا شک افتادم به نظرتون برم پیش خانم لباف؟

اوایل بارداری هستم

سزارین خسروانی عااالی بود ولی سونوی سه بعدی نوشتن برای سه ماهه اولم 

من هم شک کردم گفتن خوب نیست اصلا سونوی سه بعدی

خیلی دودلم 

الان ۹ هفته ام 

چکار کنم به نظرتون؟

سلام زیاد نرفتم پیششون در کل دکتر خوبیه ،  دکتر صفورا روح الامین رفتم ، راضی بودم

آخه ايشون كه مطب ندارن

خيلي سختم بيمارستان نوبت ميدن

معطلي خيلي داره سختت نبود

خدایا تشکر از نعمتی که به من و همسرم بخشیدی😍😍😍 
البته هنوز از خانم لباف نوبت نگرفتم نمیدونم اصلا راحت نوبت میدن؟

من يكي رو ديدم 12 هفتش بود كه رفته بود پيشش قبولش نكرده بود گفته زير هشت هفته فقط قبول ميكنه

خدایا تشکر از نعمتی که به من و همسرم بخشیدی😍😍😍 
آخه ايشون كه مطب ندارن خيلي سختم بيمارستان نوبت ميدن معطلي خيلي داره سختت نبود

بیمارستان الزهرا و بهشتی ویزیت میکنن

الزهرا برای شنبه عصر نوبت گیریش اینترنتیه ، خیلی راحت تره

بهشتی برای شنبه صبح تلفنیه ، برای یکشنبه و سه شنبه عصر حضوریه

که حضوری نوبت گرفتنش خیلی بد و سخته

من يكي رو ديدم 12 هفتش بود كه رفته بود پيشش قبولش نكرده بود گفته زير هشت هفته فقط قبول ميكنه

دکتر قهیری که از همه اینا بهتر و معروف تره

ماه هفتم هم قبول کرد خانوم باردار رو 

اینا که قانون میذارن برا خودشون ، به نظرم برای جذب مشتریه بیشتره

2706