2733
2739
سلام خانما...جواب بدید تورو خـــــــــــــــــــــــــداااااااااااا دیـــــــــــــــــــــــــــــــــگه
من دوساله تو اقدامم..
15روزه پریم عقب افتاده...(ببخسید) ترشحم زیاده تقریبا،نوک سینه نام برجستس،گاهی زیر دلم تیر میکشه،سه چهار روز لک داشتم...بی بی چک گذاشتم منفی بود...سه روز پیش آز خون دادم که اونم منفی بود...
سه دوره آخر پریام منظم بود..
البته سابقه تنبلی تخمدان دارم ،حدود یک سال متفورمین میخوردم ک ولش کردم ولی سه دوره آخربعداز نخوردنش پریام منظم شده بود...
آغاااااااا به نظرتون من چ کنم؟!!!!ممکنه آزخون اشتباه شده باشه؟؟؟
>>>>دریا باش که اگر یک سنگ به سویت پرتاب کردند سنگ غرق شود نه آنکه تو متلاطم شوی<<<<
فرشته جان معمولا آزمایش خون اشتباه نمیکنه
ما هم نمیتونیم اینجا مشکل شما رو تشخیص بدیم یا تجویزی داشته باشیم شما کاری که میکنی در اسرع وقت پیش دکترت برو تا اون تشخیص بده که باید چکار کنی
اگر حامله باشی یک روزم که پریت عقب بیفته آز خون نشون میده که بارداری یا نه حالا بچه های دیگه هم میان نظرشونو میگن
خداوند به سه طریق به دعاها جواب می دهد: او می گوید آری و آنچه می خواهی به تو می دهد. او میگوید نه و چیز بهتری به تو می دهد. او می گوید صبر کن و بهترین را به تو می دهد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فرشته جون باردار نیستی
باز هم اگه مشکوکی چند روز دیگه از بده
برو دکتر
دو عددپروژسترون تزریق می کنه نی نی نباشه پری میشی باشه اتفاقی نمی افته
خدایامرابضاعت به ‏قدریست که نمیدانم در حق دوستانم چه دعایی کنم،امامی دانم تو ازحال آنها آگاهی،پس بهترینهارابرایشان آماده ساز که خزانه توهیچگاه خالی نمی گردد
خدایاشکرت،صدهزاربارشکرت
ببین چطور فرهنگ سازی می شود نه به کسی توهین می شه و نه کسی بدش می یاد
هرکسی هم که ببینه تو ذهنش مب مونه
http://www.resanehha.com/play-67819t0d8c226691.html

واقعا من که خوشم آمد
خدایی چیزهایی تو این برنامه " بفرمایید شام " دیدم که جای دیگه ندیده بودم
این هم "بفرمایید شام" با طعم دعوا
http://www.resanehha.com/play-64489t50c1cb748b.html
[smiley]s/sm_31.gif[/smiley][smiley]s/sm_31.gif[/smiley][smiley]s/sm_44.gif[/smiley][smiley]s/sm_44.gif[/smiley][smiley]s/sm_38.gif[/smiley][smiley]s/sm_38.gif[/smiley]
2740
مهسان عزیزم ممنون

حدود یه ساله که متفورمین می خورم مرتب شده. قبلا که دکتر بهم آمپول می داد و سونو واژینال می رفتم می دونستم فولی بالغ دارم یا نه ولی الان که دکتر نمیرم از کجا باید بفهمم؟؟؟؟؟؟؟؟

چند روز پیش یه لکه داشتم که مثه لخته بود. امروزم یه کم ترشحات قهوه ای رنگ دارم.
تا موقع پری بعدی هم که یه هفته دیگه مونده چاره ای جز صبر ندارم.
عاقبت در یک شب از شبهای دور... کودک من پا به دنیا می نهد... آن زمان بر من خدای مهربان... نام شورانگیز "مادر" می نهد...
خدا عاقبت کار همه را ختم به خیر کنه و امید هیچ کس را نا امید نکنه... به حق روزای عزیزی که در پیش داریم همه آممیین بگین که انشاله همه و به خصوص کسایی که در انتظار نی نی هستن حاجت روا بشن و صدای نی نی تو خونشون بپیچه و طعم پدر و مادر شدنو بچشن...
الهی آمین یا رب العالمین
عاقبت در یک شب از شبهای دور... کودک من پا به دنیا می نهد... آن زمان بر من خدای مهربان... نام شورانگیز "مادر" می نهد...
سلام مهسان جون. نیازی به صبر کردن نبود . پری یه هفته زودتر از موقع اومد!!!!

حالا نمی دونم چیکار کنم. پیش کی برم...

خدایا از این سردرگمی نجاتم بده...
2706