2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرمر جان نمی شناسم
الان دارو خوردی؟ سونو کردی
شاید بگه از اول دوره بایدبیایی مرکز
خدایامرابضاعت به ‏قدریست که نمیدانم در حق دوستانم چه دعایی کنم،امامی دانم تو ازحال آنها آگاهی،پس بهترینهارابرایشان آماده ساز که خزانه توهیچگاه خالی نمی گردد
خدایاشکرت،صدهزاربارشکرت
مرمر جان با بهشتی هم تماس بگیر
خدایامرابضاعت به ‏قدریست که نمیدانم در حق دوستانم چه دعایی کنم،امامی دانم تو ازحال آنها آگاهی،پس بهترینهارابرایشان آماده ساز که خزانه توهیچگاه خالی نمی گردد
خدایاشکرت،صدهزاربارشکرت
2731
سلام
مهسان جون مرسی از حرفات بابت دکتر قهیری

منم جواب ازمایشم اومد و میزان تیرویید کمتر از سری قبله البته چون دارو داد. بود کمتر شده حالا بازم باید دارو بخورم ???

زنگ زدم که نوبت بگیرم منشیش گفت 15 تیر اینجا خیلیییی شلوغ شده ،
مهسان جونم مرسی از لطفی که بهم کردی ولی تو. این چند روز خیلی فکر کردم. حس میکنم نمیتونم با دکتر مرد کنار بیام
احتمالا 15 این ماه اخوین باری باشه که میرم پیش لباف
فعلا گزینه ی بعدی مرجان حقیقته ،یا اتوسا اعتمادی فر

بازم مرسی دوستمممم،امیدوارم ازم ناراحت نشی،میدونم که قصد و نیتت فقط و فقط کمک به من بوده ،

مهم نیست آخرین زلزله زندگیت چند ریشتر بود...مهم نیست که در آن زلزله چه چیزهایی رو از دست دادی!! مهم این است که دوباره از نو بسازی...جهانت را؛ زندگیت را؛ باورت را ....مهم شروع دوباره است ...
2738
دکتر خانجانی هم دیدم که شوهر راه میده

تک تکی هم میبینه

اعصاب خرد کن نیست

ولی خوب یه کمی هیبتش ترسناکه ،

من همه حرفام رو زدم و اونم گوش کرد و جوابم رو داد

البته بعضی جاها هم میگفت بذار من بپرسم بعد شما بگو

وووووووی

فروش ویژه لباس و زیورآلات اورجینال هندی برای دیدن همه ی کارها از پیج 
هلیا گلی من نمی فهم چرا معذرت خواهی گلم
مگه چی شده
حالا 15 برو لباف انشالله همین ماه دستت پره

مرمرم بهشتی بیمارستانه دم پل فلزی

تماس بگیر راهنماییت می کنه
البته من زیاد فکرنکنم تعیین جنسیت موثرباشه
خدایاشکرت،صدهزاربارشکرت