2733
2734
عنوان

دوستان اقدامی همگی تشریف بیارین اینجان ثمین هستم

| مشاهده متن کامل بحث + 2570 بازدید | 1086 پست
زینب فکر کنم باید برا نینی یار تاپیک بزنی و صداش کنی.اره بپرس چرا ترکید شاید اشتباها دستت خورده ترکوندی
رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها بین دوستاتون کسی نیست الان گم شدیم.من برا شیلا هم پیام دادم
رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
2731
ثمین من با مژگان و فاری و الی و مانیا و ریحان و ... دوستم . صبر میکنم اگه تاپیک برنگشت پیام میدم.
خدایا در برابر عظمت و بزرگیت سر به سجده میگذارم.... خدایا برای نعمتی که به من دادی شکر . خدایا تمام دوستانم را از این نعمت بزرگ بهره مند کن.آمین یا ارحم الراحمین
نه زالزالک .حداقل 14روز بعد اقدام
2740
زینب اسم ثمین را ببینند پیدا میکنند.
خدایا در برابر عظمت و بزرگیت سر به سجده میگذارم.... خدایا برای نعمتی که به من دادی شکر . خدایا تمام دوستانم را از این نعمت بزرگ بهره مند کن.آمین یا ارحم الراحمین
سارا ببین چه سریع سه صفحه رفت جلو
سارا منم از قصد نوشتم توی سر تیتر تاپیک که ثمینم
2706