2752
2734
از 5 ماهگی غذای کمکی رو شروع کردم بد نبود میخور دو روز قبل از واکسن 6 ماهگیش هم با اشتهااب سوپش رو میخورد اما از فردای که واکسن شش ماهگیش رو زدیم دیگه دوست تداره حریره و سوپ بخوره فقط اب و اب میوه رو میخوره چه کار کنم نگرانم
گــــــــــر نگهبان من آنـست که من میدانم ،،،،،،،،،،،،،،، شـیشـه را در بقــــل سنـــــــگ نگه میـدارد ،،،،،،،،،،،،،،
چرا من هر وقت سوال میپرسم هیچ کس حواب نمیده؟؟؟
گــــــــــر نگهبان من آنـست که من میدانم ،،،،،،،،،،،،،،، شـیشـه را در بقــــل سنـــــــگ نگه میـدارد ،،،،،،،،،،،،،،

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببین سوگند جان، شاید از مزه ش خسته شده و چون هوا گرمه این موضوع تشدید میشه. یه مدت حریره بهش نده و مواد سوپش رو تغییر بده. کمی آب لیموترش اضافه کن
مرا هزار امیــــــــــــد است و هر هزار تویــــــــــــــــــــــــــــــــی
ببین عزیز دلم بهتره با پزشک مشورت کنی چون نی نی فقط شش ماهه هست بعد هم با برنامه تغذیه دکتر سلطان زاده پیش برو عالی هست نی نی هم وزن میگیره
دنیا وفا ندارد ای نور هر دو دیده...
2706