2733
2739

راهنماییم کنین لطفا 

پدرشوهرم و مادرشوهرم اومدن ۲ روز خونه ما هستن با اینکه می‌دونستن آخر هفته تولد خواهرزادهمه بازم اومدن! حالا خواهرم دعوتشونم کرده هی شل کن سفت کن در میارن یه بار می‌گن میخوایم بریم شمال یه بار میگن هستیم! منم میخوام برم کمک خواهرم تازه مامانمم اومده خونه خواهرمه نمیتونه شب پیش من بمونه چون اینا هستن! واقعا اعصابم بهم ریخته

میترسم برم اونجا اینا ناراحت شن

شوهرمم تا بعدازظهر نیست واقعا کلافه ام 

خب ب شوهرت پیام بده اول بگو من میرم....و اینکه ب مادر شوهر و پدر شوهرت بگو خونه ی خودتونه من بااجازتون میرم ..واسشون ناهار یا شام درست کن میوه ایی چیزی هس اماده کن بزار برو

واسه تولد حاضر شو تا ببینن میخوای حتما بری

مدام هم تاکید کن باهم میریم تولد. امکان نداره نیاید. مامانم ناراحت میشه و این حرفا

اگه آخرشم نیومدن فدای سرت. برو چند ساعت خوش بگذرون برگرد

آخرش قشنگه...اگه الان قشنگ نیست یعنی آخرش نیست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

[QUOTE=265247743]به شوهرت بگو میخوای بری ببین اون چی میگه یا بگو شوهرت یه نصف روز سر کار نره بیاد پیش پدر مادرش بمونه 

سرکار نیست یه دوره رفته اجباری بود 

جالبه می‌دونستن آخر هفته خودشم نیست بازم اومدن

2740

میگن مهمون خر صاحبخونس ( مثاله)

پاشو کاراتو بکن بگو پاشین تا بریم خونه خواهرم اوناروهم ببر البته سخته غریبه بیاد ولی دیگه چاره چیه

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸