2733
2739
عنوان

مهدکودک جیکو فرشته-کمککککککک

| مشاهده متن کامل بحث + 20066 بازدید | 57 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
عزیزم
سلام خانم سوزان با کسی موسسه زبان باز کردن و دز مهد ها دیگر کار نمی کنند.
مهد جیکو هم از نظر بهزیستی رد شده و زیر نظر بهزیستی نیست و من در تعجبم چطور خانواده ای می تونه بچه اش را جائی بزاره روی چشم و هم چشمی و بدون تابلو مانند بانی جو که به کلاه برداری معروف است و چند بار هم از اماکن خواستند ببندنش ........ خلاصه بچه را جائی بدون تابلو نبرید.اگر اتفاقی بیا فته نمی تونید ثابت کنید.
من از بانی جو خیلی تعریف شنیدم و دوستم که بچه اش و گذاشته و بسیار زیاد راضی هست..حالا اگر زیر نظر بهزیستی نیست،مثلا بهزیستی در مهدکودکهای دیگر چه حرکتی انجام میده واقعا بجز کارشکنی شک نکنید هیچ کار دیگه ای نمیکنه و اون تعریفهایی که من از ازونجا شنیدم بسیار عالی بود ولی خیلی گرون..
منم ازستارگان خیلی راضیم و به نظرم خیلی منطقی واصولی و حرفه ای وغیر قابل انتقاد میان.
سلام. من یکی از مسئولین مهد کودک جی کو هستم. در واقع بعد از دیدن نظر مامان رها تصمیم گرفتم که پاسخی به ایشان بدهم. بنده صحبت های شما رو کاملا رد میکنم. مهد کودک جی کو در سال ١٣٩٠ تاسیس شده البته با مجوز سازمان بهزیستی. وبنده معتقدم که هیچ پدر و مادری حاضر نیست فقط و فقط به خاطر چشم رو هم چشمی آینده فرزندش خراب کنه. لطفا به کسانی که به مجموعه ما اعتماد کردن احترام بگزارید. هر چند که حدس بنده این است که شما همکار هستید و این یک ضد تبلیغ برای جی کو و یک شیطنت تبلیغاتی برای خودتان است. در صورت لزوم عکس سر در مهد کودک رو برایتان میفرستم.
2738
مهد همبازى زیر نظر خانم سوزان داربى هستش ولى راجع به جیکو من خودم تجربه خوبى از برخوردشون ندارم من با بچه ساعت ١-٢ رفتم دم مهد که محیط رو ببینم اول که در روى من باز نکردن وپاى آیفون جواب دادن گفتم فقط فقط یک لحظه بیام حیاط رو ببینم نذاشتن گفتن باید وقت قبلى بگیرین منم خیلى بهم برخورد گفتم مگه چیکار میکنن که حتى یک لحظه هم آدم رو راه نمیدن براى همین کلا از لیست مهداى مورد نظرم خطش زدم الان یکساله جاى دیگه بردمش بسیار راضیم
قبول انواع سفارشات فینگرفود - دسر و غذاهاى ایرانى و فرنگى پذیرفته میشود. ٠٩٠١٠٩٤٥٤٠٥
عزیزجان که میگی مسئول جی کو هستی من همکار شما نیستم و خدا نکنه که باشم شما ها دکان باز کردید و از هز نفر ماهی 1800 تومان شهریه می گیرید و 4 تا بیلبورد زدید که پول مردم را سر کیسه کنید باید یکی نادان باشه که بیاد واسه بچش که هنوز دانشگاه نرفته ماهی 1800 شهریه مهد بده و شماها رو چه حساب کتابی انقدر شهریه می گیرید تازه برخوردتون افتضاحه و نمی ذارید جائی را کسی ببینه که می خواد بچشو بیاره !!!!!!!!!!!! من در اداره مالیات کار می کنم و باید یک فکری به حال امثال شما مهد های که پول اجارتونو می خواهید از مردم بی چاره اینجوری بگیرید بکنیم .متاسفم براتون و برای اونهائی که بچه هاشونو می دن دست امثال شماها ! شماها هر کی انتقاد میکنه از کارهای مهد ها فکر می کنند رقیبه ! به خودتون شک دارید مجبور نیستید مهد باز کنید !!
سلام مامی آوا اول اینکه بنده از طرف مجموعه جی کو از اینکه شما آزرده خاطر شدید عذرخواهی می کنم. اما در ادامه علت اینکه درب مهد جی کو به روی مراجعه کنندگان بدون وقت قبلی و هماهنگی باز نیست رو خدمتتون توضیح میدم. عمده ترین دلیل آن این است که با توجه به تعداد زیاد مراجعه کنندگان در هر روز چنانچه در تمام ساعات اجازه بازدید از فضای داخلی مهد وجود داشته باشد قطعا آرامش و تمرکز بچه ها مختل میشود و دلیل دوم اینکه امنیت کودکان در مهد با حضور افراد غریبه و ناآشنا میتواند به خطر بیافتد. شاید راه ندادن افراد غریبه بدون هماهنگی برای مراجعه کنندگان خیلی خوشایند نباشد اما از دید والدینی که فرزندانشان را به ما سپرده اند این نکته یکی از مزایا و نقاط قوت جی کو است. امیدوارم با خواندن توضیحات قانع شده باشید و دگر از ما دلخور نباشید.
مامان رها مطمئنا شما به مهد جی کو تا به حال نیامده اید چون نه از مبلغ شهریه ما اطلاع دقیقی دارید و نه از نحوه برخورد ما. ضمنا بنده بقیه کامنت های شما در بقیه پست ها رو خواندم وبه همین علت قویا باور دارم که شما رقیب که نه ولی یه همکار هستید. برای شما و ادبیاتتان متاسفم
مهد کودک جیکو از شما تعریفهای زیادی شنیدیم و در کار شما شکی نیست نگران نباشید آدمها مجازن هرگونه برداشتی داشته باشن.من شخصا از اینکه مهدی که میزارم امن باشه تا هرشخصی هر ساعتی نتونه آرامش کودکم رو از بین ببره کاملا موافقم .من دوستانی دارم که بچه اشون رو مهد شما میارن و فوق العاده هستن. واقعا از همه دوستان خواهش میکنم در نوشتن کمال دقت رو بکنن .نوشته های ما که باعث ریخت آبروی مجموعه یا شخصی میشه دور از انسانیت هست.
سلام مریم خانم ممنونم از شما. مهد جی کو برای موضوعات دلایل خود را دارد و قطعا برای هر کدام از این موضوعات ساعت ها فکر و برنامه ریزی صورت گرفته وما میخواهیم از این طریق اطلاع رسانی کنیم تا برای دوستان سوتفاهم نشود. سپاس فراوان
2706