2733
2734

ممنون میشم توضیح بدید...  

۱۴۰۳/۱/۳۱ استفاده از کرم دست ساز روشن کننده پوست رو شروع کردم🥰 خدا کنه نتیجه بده تایپیک بزنم بهتون بگم🙃

من ندیدم انومالی برا کسیو اشتباه بگه ان تی هم ۸۰درصد درست میگه احتمال خطاش کمتر از ۲۰ درصده

اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم...خدای مهربونم شکرت برا تک تک نعمتهایی بهمون میدی و ما یادمون میره بابتش شکر بگیم.مامان دخملی و پسملی ام چه حس خوبیه از هر دو داشتن خدایا بخودت سپردم بچهام سرباز امام زمان بشن لیاقتشو بهمون عطا کن الهی آمین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
برای من که دیروز ۱۲ هفته بودم سونو چیزی بهم نگفت که چیه و خودمم ازاسترس نپرسیدم

بعضیا نمیگن که خودت بپرسی سردخترم چندبار سونو کرد تا ضخامت گردنشو تو ان تی بگه اخرش که داشتم میومدم گفتم جنسیتش مشخصه؟گفت بله دختره گفتم مطمین؟گفت صددرصد دختره و دختر هم بود

اینبار جای دیگه رفتم تا اسکن سونوشو گذاشت رو شکمم گفت جنسیتش بنظر میاد این باشه قبل اینکه بپرسم خودِ دکتره گفت فعلا انومالی نرفتم دعا کنید اینبارم درست دربیاد 

اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم...خدای مهربونم شکرت برا تک تک نعمتهایی بهمون میدی و ما یادمون میره بابتش شکر بگیم.مامان دخملی و پسملی ام چه حس خوبیه از هر دو داشتن خدایا بخودت سپردم بچهام سرباز امام زمان بشن لیاقتشو بهمون عطا کن الهی آمین
2740
nt ب من گف دختر ب جاریم گف پسر ولی تو انومالی برعکس شد اون شد دختر من شد پسر😒 الان میترسم باز عوض ش ...

کی سونو کردین؟به دقت دستگاه سونو و تبحر دکتر بستگی داره وقتی دکتر خودش چیزی نمیگه بهتره جنسیتو نپرسید چون بعضی وقتا واقعا جنین مناسب واینساده و اشتباه پیش میاد

انشالله که هرچی از خدا میخواین روزیتون بشه❤️

فدات گلم همینطور...دعام کن

آنومالی هر چی بگه همونه. حالا جنسیت بچه چی بود عزیزم؟ 

بچه اولم دختره و اینم بگم بارداری اول و دومم به طور کامل خییییلی فرق داشت و هرکی از دوست و آشنا و غریبه میگفتن پسره....رفتم انومالی با اینکا قبلش چیز شیرین خوردم اصلا نمی‌نمیچرخید ...دکتر گفت برو دوباره یه چیز شیرین بخور قدک بزن نیم ساعت دیگه بیا...گفت دختره....حالا به هرکی میگم خیییلی تعجب میکنه حتی شوهرم....حالا دو به شک شدم که نکنه پسره این سوتولوژیست تشخیص نداده....

۱۴۰۳/۱/۳۱ استفاده از کرم دست ساز روشن کننده پوست رو شروع کردم🥰 خدا کنه نتیجه بده تایپیک بزنم بهتون بگم🙃
کی سونو کردین؟به دقت دستگاه سونو و تبحر دکتر بستگی داره وقتی دکتر خودش چیزی نمیگه بهتره جنسیتو نپرسی ...

اونو نمیدونم کجا رف ولی من پیش یکی اه بهترین سونو ها رفدم دوتاشم ی جا انجام دادم ن من نپرسیدم خودش گف دکتره گف ک جنسیتش بیشتر شبیه دختره ولی احتمالم داره اه اون پسرا باشه ک بیضش جفته ولی تو انومالی با اطمینان گف پسر

الان واقعا نمیدونم چه کنم حداقل میدونستم خوب بود .یه دخترم دارم

ان شاالله هرچی دوست دارید همون باشه اگه عجله داری وایسا ۱۵ هفته برو برا جنسیت ۱۸ هم که انومالیه

2706